Závazná přihláška příměstský tábor 2020
Termín konání od 24. - 28.8. 2020
Email address *
Jméno a příjmení dítěte *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Bydliště *
Jméno zákonného zástupce *
Kontakt telefon *
Podpis zákonného zástupce
Souhlasím s použitím emailové adresy k informování o činnosti Centra pro rodinu Prostějov z.s. *
Souhlasím s použití foto a video dokumentace pořízené v rámci realizace programu, pro účely prezentace činnosti Centra pro rodinu Prostějov na veřejnosti. *
Cena 1300 Kč
Informace k platbě - číslo účtu: 2900129407/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte: příměstský tábor 2020+ jméno a příjmení dítěte. Jako VS uveďte datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR.
Informace pro účastníky a jejich zákonné zástupce o zpracování osobních údajů
Na akci budou pořizovány fotografie pro jeho dokumentaci a pro účely prezentace činnosti Centra pro rodinu Prostějov na veřejnosti.
Vyplněním přihlášky jste vyjádřili Váš souhlas/nesouhlas s pořizováním a případným šířením fotografií dle zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Centrum pro rodinu Prostějov z.s., IČ: 228 44 597, se sídlem Filipcovo nám. 20/4, 796 01 Prostějov je správcem vašich poskytnutých osobních údajů. Tyto údaje zpracováváme v souladu s "Nařízením evropského parlamentu a rady (EU)
2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů" a další související legislativou, a to dle Článku 6, bod 1. b) pro zpracování nezbytné pro splnění smlouvy, jejíž smluvní stranou je subjekt údajů nebo bodu f) kdy je zpracování nezbytné pro účely oprávněných zájmů naších (tedy pro činnosti naplňující účel naší organizace) jako příslušného správce či třetí strany.
Podrobné informace o GDPR naleznete na: http://www.prostejov.dcpr.cz/gdpr.html
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy