Lyžiarsky klub PEPESKI blesky - PRIHLÁŠKA
Formulár vyplňte za každé dieťa zvlášť.

Po vyplnení formulára a zadaní platnej mailovej adresy Vám príde mail s Vašimi odpoveďami. Tento mail môžete považovať za potvrdenie prihlásenia Vášho dieťaťa. Pokiaľ ste sa na niektorej otázke pomýlili, dajte nám vedieť na info@pepeski.sk. Všetky informácie o tréningoch nájdete na našej stránke www.pepeski.sk 

Aktuálne informácie o časoch a miestach tréningov alebo o zmenách tréningov kvôli nepriazni počasia budeme posielať cez Whats App skupinu. Pridať sa môžete cez mobil pomocou tohto odkazu:

https://chat.whatsapp.com/IxNnambZ22ZCaJ0yNAjELm

Na Facebookovú skupinu klubu https://www.facebook.com/groups/1369954346384610 budeme dávať videá a fotky z tréningov. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Facebook skupina
Všetky informácie ohľadom zmien tréningov a iné dôležité informácie sú uverejňované na našej Facebook skupine PEPESKI Blesky - športový klub. O členstvo požiadajte tu: https://www.facebook.com/groups/1369954346384610/
Informovaný súhlas *
Svojim súhlasom potvrdzujem, že beriem na vedomie, že dieťa prihlasujem do denného kempu dobrovoľne. Tým pádom, som povinný znášať finančné záväzky, ktoré mi z toho vznikli. Zároveň beriem na vedomie, že svoje dieťa prihlasujem na vlastné nebezpečenstvo a som informovaný / -á o možných rizikách, ktoré môžu nastať. Zároveň na seba beriem zodpovednosť za všetky škody, ktoré sa stanú môjmu dieťaťu alebo, ktoré spôsobí moje dieťa, vrátane úrazov a poškodení na zdraví.
Súhlas s GDPR *
Bol / -a som poučený / -á v súlade s § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“) a v súlade s článkom 7 nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Meno a priezvisko dieťaťa *
s interpunkciou
Meno a priezvisko rodiča *
s interpunkciou
Telefón na rodiča *
Lístok pre rodiča
Napíšte meno rodiča, ktorý má záujem o celosezónny lístok. Pokiaľ o celosezónny lístok nemáte záujem, ponechajte políčko prázdne.
Rok narodenia dieťaťa *
Lyžiarska úroveň dieťaťa
3 - Vie urobiť pluhové oblúky na miernom svahu, vie samostatne použiť lyžiarsky vlek typu POMA
4 - Bezpečne robí pluhové oblúky na strmšom svahu a šikmo svahom ide  s lyžami spolu (paralelne)
5 - Vie robiť paralelné oblúky na miernom aj stredne strmom svahu
6 - Zvláda začiatky carvingu, na strmšom svahu používa aj krátky oblúk
Úroveň *
Elite skupina *
Chcem, aby sa moje dieťa počas zimnej sezóny zúčastňovalo pretekov na lyžiach. POVINNÁ účasť na suchej príprave! Dieťa musí vedieť lyžovať paralelne, s  lyžami spolu.
Suchá príprava *
Chcem, aby moje dieťa absolvovalo aj suchú prípravu. na jeseň a jar.
Potrebujem výstroj pre dieťa *
Vyplňte, pokiaľ budete potrebovať požičať lyžiarsky výstroj pre Vaše dieťa počas zimnej sezóny.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy