ART OF HOSTING PRAKTIKOS VERSLUI
2017 m. balandžio 6-8 d., MERCURE Marijampolė
Kaip dirbdami kartu galime kurti tvirtus ateities verslus? Koks bendradarbiavimas leidžia atskleisti aukščiausią žmonių potencialą ir pasiekti geriausių rezultatų?
ARVI partnerystės verslams pritaikytų Art of Hosting sesijų metu drauge patyrėme ne vieną atvirą diskusiją verslui svarbiais klausimais, išgirdome tikras, gyva patirtimi alsuojančias istorijas, suvokėme naujas įžvalgas, priėmėme svarbius sprendimus mūsų verslų ateičiai ir išbandėme naujus būdus dirbti kartu. O KAS TOLIAU? - klausia ARVI partnerystės vadovai ir strateginiai lyderiai.

Atsakant į šį klausimą gimė idėja surengti klasikinius Art of Hosting metodikos mokymus, skirtus ARVI ir kitų įmonių vadovams, verslų konsultantams bei partneriams - visiems, kurie nori geriau pažinti įtraukiančio bendradarbiavimo metodus ir jų taikymo galimybes kasdienėje veikloje.

Sistemingas Art of Hosting metodų pritaikymas kasdienėje verslo veikloje leidžia sustiprinti darbuotojų įsitraukimą į organizacijai svarbius procesus bei įgalinti geriausius jų gebėjimus sėkmingai veiklai. Šios praktikos kviečia atrasti tikrosios lyderystės ir asmeninės atsakomybės reikšmę darbe, asmeniniame gyvenime, sistemingai mokantis kartu kurti glaudžiai bendradarbiaujančių ir nuoširdžiai įsitraukusių narių organizaciją.

NEPAISANT TO, KAD INICIATYVA ŠIAI SESIJAI GIMĖ IŠ VIDINIO ARVI PARTNERYSTĖS VADOVŲ IR STRATEGINIŲ LYDERIŲ POREIKIO, KVIETIMAS DALYVAUTI YRA ATVIRAS BENDRAMINČIAMS, DRAUGAMS, VERSLO PARTNERIAMS, KURIE TURI VADOVAUJAMO DARBO PATIRTĮ, SIEKIA TOBULINTI SAVO ORGANIZACIJAS IR YRA PASIRENGĘ PRALEISTI 3 ĮTRAUKIANČIAS, DINAMIŠKAS, NAUJO POŽIŪRIO Į KOMANDINĮ DARBĄ KUPINAS DIENAS.

REGISTRACIJA
Siekiant, kad gimtų reikšminga diskusija ar būtų prieita svaraus sprendimo, būtinas kiekvieno sesijos dalyvio įsitraukimas, motyvuotas noras dalyvauti ir dalintis sava patirtimi. Dėl šios priežasties norėtume iš anksto žinoti, kodėl dalyvavimas šioje sesijoje Jums yra svarbus?

Tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų registraciją prašome atsakyti į žemiau pateikiamus klausimus. Mums ši informacija labai svarbi ir vertinga, nes, iš anksto susipažinę su Jūsų lūkesčiais, galėsime tikslingiau pakreipti sesijos eigą ir iškelti Jums aktualius klausimus.

Sesijos dalyvių skaičius ribojamas. Atsižvelgdami į renginio formatą ir tikslus, galėsime priimti ne daugiau 50 dalyvių, dėl to rekomenduojame registruotis iš anksto.

Vardas
Your answer
Pavarde *
Your answer
El. Pastas *
Your answer
Telefonas
Your answer
Maitinimo tipas *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service