Akredytacje na 39. PZU Maraton Warszawski
Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej 39. PZU Maratonu Warszawskiego zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz! Otrzymają Państwo maila z informacją o akredytacji.

Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie przy biurze zawodów. Formularze można przesyłać do 21 września, do godziny 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Strefa MEDIA upoważnia do otrzymania materiałów prasowych oraz przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć za wyjątkiem zdjęć przy mecie biegu!

Strefa FOTO uwzględnia miejsca bezpośrednio przy mecie biegu. Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
tel. 790 763 832
j.zakrzewski@partnersi.com.pl

Redakcja *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Stanowisko w redakcji *
Required
Opis ekip telewizyjnych (w przypadku ekip TV prosimy o jak najdokładniejsze opisanie następujących elementów: a) składu ekipy: stanowiska poszczególnych osób oraz ich imiona i nazwiska b) liczbę wozów telewizyjnych c) prognozowany czas przyjazdu)
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Rodzaj akredytacji *
Uwagi (w tym miejscu prosimy o zamieszczenie ewentualnych pytań, a w przypadku ekip telewizyjnych informacji o charakterze realizacji)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms