Ankieta CzyWjadę
Dziękujemy za Twoją pomoc! Wszystkie odpowiedzi z tej ankiety wprowadzimy do naszego systemu - efekty zobaczysz już niedługo w serwisie czywjade.pl!

Niektóre pola są nieobowiązkowe. Zachęcamy jednak do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania - pomoże nam to lepiej budować aplikację.
Organizatorem ankiety jest Fundacja Akademia Integracji - Praca, Edukacja, Sport
Partnerem informatycznym Fundacji dzięki któremu powstała aplikacja "CzyWjadę" jest KMD Poland, prowadząca dla studentów kierunków informatycznych zajęcia "Talent Lab".
Nazwa miejsca *
Adres (ulica, numer domu, miejscowość) *
Ogólna ocena dostosowania *
Czy parking danego obiektu posiada miejsca parkingowe dedykowane niepełnosprawnym? *
Czy do danego obiektu można się dostać bez utrudnień? *
Czy po powierzchni danego obiektu można poruszać się bez utrudnień? *
Czy pomieszczenia sanitarne przystosowane są do osób niepełnosprawnych? *
Czy do danego obiektu dojadę komunikacją miejską?
Clear selection
Pytanie otwarte
W polu poniżej możesz napisać jakie miejsca konkretnie są lub nie są dostosowane w obiekcie, a także na co należy zwrócić uwagę (np. wejście tylko od jednej strony, konieczność wezwania pomocy, brak windy).
Twoja opinia nt przystosowania obiektu
E-mail
Poniżej możesz, ale nie musisz, wpisać swój adres email. Najaktywniejsze osoby na koniec każdego miesiąca dostaną od nas upominek - będziemy się wtedy z Tobą kontaktować emailowo.
Twój adres email
DANE OSOBOWE
Jako administrator Fundacja Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport przetwarza Pani/Pana dane w celu utrzymania i rozwoju aplikacji CzyWjadę, przeznaczonej jako wskazówka co do poruszania się dla osób niepełnosprawnych ("Projekt"). Dodatkowo będziemy przetwarzać Państwa dane na potrzeby bieżącego kontaktu w tym celu.

1. Nasze dane kontaktowe to: „Fundacja Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport”, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa.

2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych mogą się Państwo skontaktować z Administratorem Danych Osobowych pod adresem iod@akademiaintegracji.pl

3. Przetwarzamy Pana/Pani dane osobowe:
a) w celu realizacji Projektu, tj. budowy listy miejsc przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 („Rozporządzenie”);
b) w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora polegających na przetwarzaniu danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego, w celach statystycznych i analitycznych Administratora, oraz na możliwości ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia),
c) w celu kontaktu z Tobą w celu wysłania upominku, jeżeli okażesz się być najaktywniejszą osobą w miesiącu, tj. taką która doda najwięcej punktów (wypełni najwięcej ankiet) - podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda wyrażona poprzez podanie swojego adresu email (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia).

4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko tak długo, jak długo są niezbędne do realizowania ww. celów. Okres przetwarzania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami.

5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom rozwiązań informatycznych, wyłącznie w związku z realizacją naszych celów. Dane osobowe mogą być przekazywane naszym partnerom i sponsorom. Ma Pani/Pan prawo każdorazowo zwrócić się do Administratora z żądaniem wskazania, którzy z naszych partnerów przetwarzają Pani/Pana dane.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych. Przysługuje ponadto Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu z przyczyn uzasadnionych Pani/Pana szczególną sytuacją.

7. Przysługuje Pani/ Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Akademia Integracji – Praca, Edukacja, Sport narusza przepisy Rozporządzenia.

8. Zasady przetwarzania danych osobowych w Fundacji może Pani/Pan znaleźć w Polityce Transparentności dostępnej na naszej stronie internetowej - http://akademiaintegracji.pl /index.php/rodo/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy