Registreerimine keelekohviku metoodika lühikoolitusele
Hariduskopter koostöös Integratsiooni Sihtasutuse Narva eesti keele majaga kutsub 08. oktoobril kell 10.00 - 13.00 keelekohviku metoodika lühikoolitusele. Kohtumise eesmärgiks on tutvustada Narvas Eesti Keele maja ning nende tegevusi. Ühiselt arutada keelekohviku metoodika rakendamise üle haridusasutustes ning mõelda kuidas jätkata uuel aastal koolitusega (mis on teie kui osaleja soovid, vajadused, eesmärgid keelekohviku metoodika läbiviimise pädevuse omandamisel, millist tuge te soovite keelekohvikute läbiviimisel).
08. oktoobri koolitus saab olema sarja esimene sissejuhatav kohtumine, mille tulemusena kaardistame ühiselt edaspidise tööplaani.

Keelekohviku metoodika tutvustamine ning koolituse tagamine on meie jaoks väga oluline. Soovime, et koolituse ja antud pädevuse omandanud inimesed rakendaksid saadud teadmiseid ja oskuseid Ida-Virumaa haridusasutustes õpetajate ja õpilastega. Keelekohviku formaat sobib mitte ainult eesti keele, kuid ka teiste võõrkeelte õpetamiseks ja suhtlemise arendamiseks.

Koolitusele on oodatud kõik huvilised, kes on valmis keelekohviku formaati keeleõpetamise eesmärgil Ida-Virumaal rakendama.

Kui Teil on täpsustavaid küsimusi, siis võtke julgelt ühendust:
Kerda Eiert (Haridusklastri koordinaator), 52 36 850, kerda.eiert@ivek.ee
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nimi *
E-mail *
Asutus, kus töötate *
Kas olete varasemalt keelekohvikuid viinud läbi? *
Juhul kui vastasite eelnevale küsimusele JAH, siis palun täpsustage kellele ja kus te keelekohvikuid läbi viisite?
Mis on Teie eesmärk antud koolitusel osalemisel? *
Millisele küsimusele soovite kohtumisel saada vastust?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy