III TURA REJESTRACJI -> FORMULARZ REJESTRACYJNY na WYKŁADY DLA KOCIARZY, 26 maja 2018, sobota, w ramach www.KocieTargi.pl
Serdecznie zapraszamy na serię BEZPŁATNYCH wykładów w ramach wydarzenia targowo-edukacyjnego KOCIE TARGI, organizowanego przez CatExperts - profesjonaliści dla kotów w dniu 26 maja 2018 (sobota) w prestiżowej centralnej lokalizacji w Warszawie, w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25.

Link do wydarzenia KOCIE TARGI: https://www.facebook.com/events/1019620638193876/ -> 2 piętro
Link do wydarzenia WYKŁADY: https://www.facebook.com/events/620700194942504/ -> 3 piętro

Na event zapraszamy od godziny 10:00. W przerwach między wykładami (3 piętro) zapraszamy na stoiska ekspertów, gości i partnerów Kocich Targów (2 piętro). Będzie można skorzystać z bezpłatnych porad behawioralnych, zakupić kocie gadżety w promocyjnych cenach, wymienić się doświadczeniami z innymi kociarzami. Na 3 piętro, czyli na część wykładową wstęp mają tylko osoby pełnoletnie. Na część targową - można przychodzić z dziećmi (więcej info w Regulaminach, link niżej).


PLAN WYKŁADÓW


> 10:30 Uroczyste otwarcie + wykład KOT OBYWATEL

Magdalena Nykiel www.zooedukacja.pl opowie o kocich prawach i naszych wobec kotów obowiązkach. Niezwykle doświadczona w pomocy kotom wolnożyjącym i domowym zoopsycholog zabierze nas do świata prawdziwych kocich potrzeb i mądrego pomagania.

> 13:00 KOT W RODZINIE

Wykład autorek projektu O KOTACH PROFESJONALNIE dotyczyć będzie tego, jak pomóc kotu przetrwać ludzką ciążę :) przygotować go na wszelkie zmiany związane z pojawieniem się Maluszka w domu. To niezwykle ważny temat, którym walczymy z mitem, że kota z domu należy się pozbyć, gdy na horyzoncie pojawia się dzidziuś.

> 15:00 ZAPOBIEGANIE PROBLEMOM BEHAWIORALNYM - BRAK MIEJSC!!!

Któż z nas nie marzy o idealnej relacji z własnym kotem? Zero kłopotów, same przyjemności. Czy tak się da? Tego nie wiemy, ale wiemy, jak unikać problemów z kocim zachowaniem! Opowie Wam o tym niezwykle doświadczona zoopsycholog i wykładowca Antonina Kondrasiuk z zoopsycholog.com.

> 17:00 DOM BEZPIECZNY DLA KOTA

Wykład tech. wet i kociej behawiorystki Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk z Kocibehawioryzm.pl dotyczył będzie bezpieczeństwa kotów w domach i skutecznej pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Autorka poradnika "Co jest, kocie?" oraz Superquizu.Koty będzie też podpisywać egzemplarze swojej książki.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms