Літні студії від PinchukArtCentre
8 — 23 липня 2021 року PinchukArtCentre проведе перші Літні студії, програму для студенток і студентів, які бачать своє майбутнє у галузі культури.

Програма присвячена знайомству зі сферою сучасного мистецтва, вивченню різних можливостей професійної спеціалізації та залученню до головних напрямів діяльності PinchukArtCentre. Групу з десяти осіб буде сформовано з найбільш мотивованих апліканток і аплікантів, для яких участь у програмі Літніх студій стане важливим кроком для визначення власного місця у фаховому середовищі.

Будь ласка, зауважте, що зустрічі проходитимуть наживо тричі на тиждень у просторі PinchukArtCentre (Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2). Середня тривалість: 2 години. Додатково варто передбачити час для роботи над індивідуальним проєктом. Для програми важлива присутність й залученість протягом кожної зустрічі, просимо враховувати це заздалегідь. Робочі мови: українська та англійська.

Опенкол продовжено до 4 липня 2021 року 15:00, за київським часом.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
E-mail *
Контактний номер телефону *
Посилання на вашу сторінку у соцмережах Facebook чи Instagram *
Програма передбачає можливість участі для студенток/студентів, які бачать своє майбутнє у галузі культури. У якому закладі вищої освіти ви проходите навчання? *
Вкажіть кафедру, спеціалізацію та рік навчання (станом на 2020-2021 навчальний рік) *
Підтвердіть, будь ласка, що ви матимете можливість відвідувати зустрічі Літніх студій наживо у період від 8 до 23 липня 2021 року? (Всі зустрічі проходитимуть у просторі PinchukArtCentre у Києві за адресою: вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2) *
Звідки ви дізналися про цю програму? *
Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» як суб’єкт персональних даних даю добровільну, інформовану та однозначну згоду на обробку та використання моїх персональних даних (стаття 2 Закону України «Про Захист персональних даних») *
Структура програми
Робота учасниць і учасників буде складатися зі спільних зустрічей з кураторками й дослідницями PinchukArtCentre, художницями і художниками, які беруть участь у виставці «Згадати той день коли», а також з інтенсивної роботи над власними проєктами у менших групах за трьома напрямами:

– Кураторство (за менторства Бйорна Гельдхофа, артдиректора PinchukArtCentre)

Робота за напрямом Кураторство передбачає поглиблене обговорення виставки українських художників «Згадати той день коли», яка наразі представлена у PinchukArtCentre. Протягом групових сесій учасниці і учасники виявлятимуть зв'язки, що виникають між роботами в експозиції, й формуватимуть власні наративи. Знайомство з підходами до створення виставкових проєктів відбуватиметься за участі кураторок Ксенії Малих, Олександри Погребняк та Дар’ї Шевцової.

– Публічні програми (за менторства Ольги Шишлової, керівниці Освітнього відділу PinchukArtCentre)

Робота за напрямом Публічні програми передбачає вивчення шляхів комунікації інституції з аудиторією та можливостей підсилити досвід перегляду виставки через офлайн та онлайн програми. Разом із менторкою учасниці і учасники аналізуватимуть діючі програми PinchukArtCentre й уявлятимуть майбутні, а також звернуться до цінностей, що мають вплив на формування публічних заходів артцентру.

– Арткритика (за менторства Костянтина Дорошенка, запрошеного куратора Дослідницької платформи PinchukArtCentre)

Робота за напрямом Арткритика передбачає ознайомлення з підходами до написання текстів й аналітичних статей про сучасне мистецтво, дослідження індивідуальних художніх практик та загальних тенденцій, характерних для певного середовища, збір інформації й редагування тексту.
Опишіть свою мотивацію участі у програмі Літні студії від PinchukArtCentre *
Який напрям вас найбільше цікавить для групової роботи під час Літніх студій? *
Обгрунтуйте ваш вибір групи *
Розкажіть про художню роботу/освітню програму/критичну статтю, яка вас вразила. Проаналізуйте свій вибір *
Розкажіть про свій попередній досвід, пов'язаний із сучасним мистецтвом та, яким ви бачите своє майбутнє у цій сфері (наприклад, у перспективі 3-5 років) *
Робочими мовами Літніх студій є українська й англійська. Оцініть ваш рівень володіння цими мовами *
Середній
Високий
Українська
Англійська
Будь-які додаткові коментарі
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy