Přihláška na kurz pro děti 12 - 15let: Jak začít s posilováním
Od září 2019 jsme pro vás připravili kurz “Jak začít s posilováním”, který má za cíl dětem od 12-15 let otevřít dveře do světa fitness. Tento kurz bude zaměřený na vzdělávání v oblasti zdravého cvičení a stravování prostřednictvím zkušeností certifikovaných trenérů.

Kurzy budou uzavřené pouze pro malou skupinu osob vždy na jedno pololetí školního roku. Každá tréninková jednotka bude rozdělena na dvě části. V první se bude pracovat s teorií o cvičení a pohybu, učení základních cviků, budování pravidel, která jsou pro zdravé cvičení zásadní. Druhá polovina tréninku bude zaměřená na vlastní silový a kondiční trénink.

Lekce budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 16h v tělocvičně Heaven gym - Výstaviště. První trénink proběhne 17.9.2019, poslední pak 12.12.2019. Vynecháme týden 28.10 - 3.11.2019 kvůli podzimním prázdninám. Cena celého kurzu na 3 měsíce je 2400 Kč.

Sportovní edukace mladých lidí vnímáme jako zásadní právě proto, že: “co se v mládí naučíš…” a zdravý životní styl neopomenutelně patří ke kvalitnímu a dlouhověkému životu. Jednotlivé lekce budou mít za úkol děti naučit, aby v dospělosti vnímali zdravý pohyb jako nenahraditelnou součást jejich života a aby se ke svému tělu chovaly tak, aby bylo zdravé a vitální.
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Předchozí zkušenosti se sportem a pohybem
Your answer
Charakteristika dítěte (váha, výška, typ osobnosti, zlobí nebo jo? :D)
Your answer
Pokyny k platbě
Platbu 2400czk (24 tréninkových jednotek x 100czk) zašlete na účet: 236346454/0300 do zprávy pro příjemce uveďte prosím Kurz pro děti + jméno dítěte

Těšíme se na vás
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service