НАУКОВИЙ КОЛОКВІУМ «СОЦІАЛЬНЕ ПРОГНОЗУВАННЯ У ФОКУСІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ НАУКИ».
Шановні колеги!
Лабораторія методології психосоціальних і політико-психологічних досліджень Інституту соціальної та політичної психології НАПН України розпочинає серію наукових колоквіумів, метою яких є визначення психологічних принципів і підходів до прогнозування соціальних процесів і явищ.
Запрошуємо Вас долучитися до участі у першому заході, який проводиться у формі експертного онлайн-опитування, та виступити експертами у розв’язанні наукової проблеми, пов’язаної як з темою наукового дослідження лабораторії, так і безпосередньо з Вашими науковими здобутками.
Просимо витратити незначну частину Вашого часу та відповісти на низку поставлених далі питань, які допоможуть нам конкретизувати місце Ваших, а у більш ширшому контексті – психологічних наукових розробок загалом у соціальному прогнозуванні.
Ваше повне ім'я (ПІП)
Науковий ступінь
Вчене звання
Місце роботи
Посада
Вкажіть Вашу електронну адресу
1. Чи входить соціальне прогнозування до компетенції психологічної науки?
2. Назвіть сфери, де, на Вашу думку, психологічна наука відіграє чи може відігравати важливу роль у соціально-прогностичній діяльності.
3. Які результати Ваших наукових досліджень мають прогностичний потенціал?
4. Які розроблені Вами психологічні підходи, психологічні методи та методики можуть бути застосовані до прогнозування соціальних процесів і явищ?
5. Які виявлені в ході Ваших наукових досліджень закономірності та тенденції потребують уваги та мають бути враховані при розробці соціальних прогнозів?
6. Вкажіть, будь ласка, публікації, де можна більш докладно дізнатися про Ваші наукові розробки, які дотичні до проблеми прогнозування соціальних процесів і явищ (вкажіть посилання, якщо є)
7. Чи можна вважати актуальним соціально-психологічне дослідження можливостей колективної інтуїції в прогнозуванні соціальних подій?
8. Які, на Ваш погляд, соціальні проблеми (виклики / загрози) найближчим часом потребуватимуть соціально-психологічного супроводу, зокрема в частині прогнозування та попередження їх негативних наслідків?
9. Які, на Ваш погляд, проблеми соціального прогнозування можуть / повинні стати предметом психологічного дослідження?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy