Spotkanie informacyjne dot. programu Erasmus+
Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza na spotkanie informacyjne podnoszące wiedzę na temat realizacji projektów i pozyskiwania środków w programie: Erasmus +

ADRESACI
Planowane są dwa rożne spotkania:
13.11.2018 - spotkanie dla organizacji pozarządowych; przedsiębiorstw społecznych związane z możliwościami z zakresu kultury, edukacji i sportu

21.11.2018 spotkanie adresowane jest dla nauczycieli (przedszkolnych, szkolnych), , instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organu prowadzącego placówki edukacyjne.

CELE
Program spotkania przewiduje omówienie zasad i szczegółów programu Erasmus+, warsztat dotyczący zarządzania projektem, omówienie aplikacji (wniosku o dofinansowanie) oraz naliczania budżetu i grantu.

W czasie spotkań informacyjnych organizator zapewnia wszystkie materiały związane z programem szkolenia, a w przerwach kawę, herbatę i ciasteczka.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu do miejsca szkolenia.
Organizator ma prawo odwołać spotkanie informacyjne w przypadku nie zgłoszenia się na spotkanie minimum 30 osób.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego równoznaczne jest z zarejestrowaniem się na spotkanie informacyjne. Dodatkowe informacje będą wysyłane do uczestników jedynie w przypadku odwołania spotkania informacyjnego.

Przesyłając ten formularz zgłoszeniowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora szkolenia oraz przekazanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i nazwy organizacji, którą reprezentuję Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w celu badania satysfakcji uczestników spotkania.

Email address *
Chcę wziąć udział w spotkaniu dotyczącym: *
Required
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Nazwa instytucji / organizacji / grupy *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service