PERFORMANCE CAMP LÉTO 22 - 26.7. 2020
Registrujete se na víkendový kurz PERFORMANCE CAMP LÉTO 22 - 26.7. 2020 s lektorkou Monikou Nevolovou. Cena 6200,- plus DPH (Celková částka vč DPH je 7502,-) Místo konání: http://umenivpraci.cz/kvetnov-dum/
Jméno a příjmení *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Co se chci hlavně dozvědět? Co si chci vyzkoušet?
Strava
FAKTURACE
Prosím, vyplňte kompletní fakturační údaje, na něž vystavíme fakturu. Pokud chcete vystavit doklad jen na své jméno, napište pouze jméno a město bydliště. Na základě dodaných údajů vám vystavíme fakturu.
Fakturační údaje
Your answer
Jak jste se o nás dozvěděli?
Vaše poznámka či dotaz:
Your answer
Platba a stornopodmínky
Registrací tohoto formuláře souhlasíte se storno a platebními podmínkami. Cena je 6200,- Kč plus DPH, celková částka k odeslání je tedy 7502,- Kč. O zaplacení prosíme do 10 dnů od vydání faktury. Když bychom platbu do určeného termínu nezaznamenali, uvolníme případně místo pro další zájemce. Kdyby se cokoli stalo a po zaplacení kurzu byste nemohli přijet, dejte mi, prosím, vědět co nejdříve na email monika@umenivpraci.cz. 14 dní před akcí a déle by storno činilo ještě 100% navrácení peněz. Týden před akcí vracíme 50% ze zaplacené částky, v případě zrušení později, zejména den předem a v den konání peníze zpět již neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy