ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СІМ’Ї
14 березня 2018
НЦ «Український дім», м. Київ, вул. Хрещатик, 2
*
Поточні виклики та загрози для української сім’ї змушують до активних дій! Окрім катастрофічної статистики розлучень існує цілий ряд інших загроз, які спонукають громадськість, просімейні організації, релігійну та наукову спільноту, урядовців, управлінців, які переживають за майбутнє української сім’ї, консолідувати зусилля аби захистити українську родину. Саме тому, Громадський рух "Україна за сім’ю", Коаліція "Батьківство-Україна", за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України» ініціюють проведення форуму сім’ї.
*
Мета Форуму - привернення увагу до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.
*
До участі у Форумі запрошено керівництво держави, урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.
*
В рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). На Форумі буде прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов'язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.
*
Початок Форуму о 10.00, реєстрація з 8.00 до 9.50, закінчення роботи - о 18.00.
Реєстрація відкрита до 5 березня 2018 р.
‎0673749092, 067-250-41-22, 099-129-71-80
familyforum.ua@gmail.com
ПІБ *
Your answer
E-mail *
Your answer
Номер мобільного? *
Your answer
Область яку ви представляєте? *
Your answer
Назва організації\відділу\команди яку ви представляєте? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms