Zostań wolontariuszem Medialabu Katowice!
Chcesz badać kulturę w Katowicach? Interesują Cię zmiany, które zachodzą w mieście? Chciałbyś z widza zamienić się w aktywnego działacza? Nic prostszego! Dołącz do grona wolontariuszy Medialabu Katowice i razem z nami badaj instytucje, wydarzenia i ich uczestników.

Research prowadzony jest w ramach Shared Cities: Creative Momentum – nowatorskiego projekt realizowanego przez jedenaście organizacji z czołowych miast Europy Centralnej – Belgradu, Berlina, Budapesztu, Bratysławy, Katowic, Pragi i Warszawy. Jego celem jest skupienie osób i społeczności zaangażowanych w projekty kulturalne, społeczne i architektoniczne, które redefiniują sferę publiczną i przestrzenie wspólne miast.

Jeśli chcesz wesprzeć nas w prowadzeniu badań ankietowych pośród gości największych instytucji kultury w Katowicach, wypełnij poniższy formularz. Wolontariusz może uczestniczyć bezpłatnie w wydarzeniu, którego gości bada. Możesz zadeklarować się na dowolną liczbę wydarzeń. Najbardziej zaangażowani wolontariusze otrzymają zaświadczenie o udziale w europejskim projekcie badawczym. Prosimy o przemyślane deklaracje.

***

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu Medialab Katowice, w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest instytucja Katowice Miasto Ogrodów. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.

INDUSTRIADA 2017
Zaangażowani wolontariusze będę zbierać dane od uczestników wydarzeń organizowanych przy Szybie Wilson w ramach tegorocznej Industriady.
Dane kontaktowe
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Email
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Dane do umowy
Dane te zostaną wykorzystane tylko na potrzeby sporządzania umowy (porozumienia) o wolontariacie.
Adres zamieszkania
Ulica, kod pocztowy i miasto
Your answer
PESEL
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms