Registrácia na Policy Hackathon SBA a Neulogy
Miesto a čas konania
>>> SBA NPC Twin City vo štvrtok 29.11.2018 od 8:30 do 17:30

Zadanie
>>> Zvýšenie zapájanie mikro, malých a stredných podnikov do procesu pripomienkovania pripravovanej legislatívy, ktorá má na nich dopad.

Cieľ hackathonu
>>> Zadanie hackathonu vyplýva z problému, ktorý indetifikovalo Centrum pre lepšiu reguláciu zo Slovak Business Agency, ktorého cieľom je pomáhať mikro, malým a stredným podnikateľom v zapájaní sa do legislatívneho procesu na Slovensku.
>>> Cieľom je vygenerovať 5 návrhov riešení, ktoré budú adresovať zadadanie a budú spĺňať kritéria realizovateľnosti, inovatívnosti a originality. Riešenia budú prezentované pred porotou z inšitúcii, ktoré majú dosah na prípadnú implementáciu riešenia.
>>> Podujatie bude príležitosťou pre networking medzi kľúčovými aktérmi, ktorí podporujú mikro, malé a stredné podniky na Slovensku. Zároveň podujatie pomôže posilniť diskusiu o výraznejšom zapájaní týchto podnikov do pripomienkovania legislatívneho procesu.

Formát podujatia
>>> Predpokladaný počet riešiteľov hackathonu je 30. To znamená 5 tímov, každý so šiestimi členmi. Cieľom bude zostaviť zmiešané tímy zástupcov z verejného a súkromného sektora.
>>> Každému tímu bude pridelený skúsený facilitátor z tímu kozultantov Neulogy, ktorý prevedie účastníkov jednotlivými blokmi hackathonu a dohliadne aby každý tím splnil zadanie.
>>> Každý tím bude musieť v priebehu dňa vypracovať koncept riešenia, ktorý spracuje do pätminútovej prezentácie, ktorú na konci hackathonu spoločne odprezentuje pred porotou.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service