Challenges and Learnings of Agile Teams working in Ukraine during full scale War.
Вітаю! Мене звати Артем Биковець, я Agile Coach та організаційний консультант з 12+ роками досвіду. 

Зараз хочу дослідити, як змінились процеси, підходи, інструменти, комунікація, структура та домовленості Agile команд розробки продуктів та сервісів, котрі працювали і продовжили працювати в Україні під час повномасштабної війни в Україні (з кінця лютого 2022 року до квітня 2023 року).

Ті Agile процеси / підходи, що були до вторгнення: скоріше допомагали залишатись результативними з точки зору бізнесу чи заважали досягати результатів і потребували зміни? Протягом останнього року, ми ставали "ще більше Agile" ніж до того, чи навпаки додавали "директивності та бюрократії"? 

Які були ключові виклики (саме з точки зору роботи та результатів, а не побутові) та як з ними справлялись? ПОЯСНЮЮ: Тобто не у форматі, що "блекаути стали викликом", а скоріше у форматі, що "Випадання людей на декілька годин, а часом і день+ через блекаути, обстріли та переїзди призвели до потреби ... і ми вирішували її ось таким чином.."

Результати цього дослідження звичайно будуть "кількісними" та "субʼєктивними", тому я планую їх доповнити "якісними" даними через інтервʼю з представниками різних продуктових та сервісних компаній. Якщо ви відчуваєте, що маєте про що розповісти, то додайте про це в кінці анкети і можливо ми знайдемо зручний для нас обох час, щоб поспілкуватись 30 хвилин.

РЕЗУЛЬТАТИ ЦЬОГО ОПИТУВАННЯ ТА ІНТЕРВʼЮ СКЛАДУТЬ ОСНОВУ ДЛЯ МОЄЇ ДОПОВІДІ "Challenges and Learnings of Agile Teams working in Ukraine during full scale War." котра буде презентована на велику аудиторію на конференції LEAN AGILE LONDON 2023 (а також потенційно на інших міжнародних майданчиках), щоб познайомити світові комʼюніті з нашим досвідом і спонукати і далі підтримувати, а також співпрацювати з нашими компаніями і командами!

Також поділюсь результатами з усіма хто заповнить анкету! 

Велике дякую за ваш час! 
з повагою,
Артем Биковець!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Згода на обробку персональних даних
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy