FORMULARZ APLIKACYJNY DO PROGRAMU SCHOOL OF LIFE
Witamy Cię serdecznie :)

Poniżej znajdziesz formularz zgłoszeniowy do 10-miesięcznego programu School of Life, który startuje we wrześniu 2019 r. w Warszawie. Zapraszamy Cię do odpowiedzi na kilka pytań, które pomogą nam dowiedzieć się nieco więcej na Twój temat.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2019 r. do końca dnia.

Rekrutacja odbywa się na podstawie:
- informacji przesłanych przez Ciebie w formularzu aplikacyjnym;
- rozmowy z jednym z trenerów, przeprowadzanej z wybranymi osobami.

W trakcie rekrutacji bierzemy pod uwagę:
1. Dopasowanie Twoich potrzeb i preferencji do tego, co mamy Ci do zaoferowania w ramach Programu.
2. W przypadku liczby zainteresowanych większej niż liczba miejsc, bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń.
3. W Programie mogą uczestniczyć tylko osoby, które ukończyły 18 r. ż.. Jeśli nie masz 18-stu, ale jesteś zainteresowany/a uczestnictwem, skontaktuj się z nami pod adresem: fundacja.life.leaders@gmail.com.


Więcej informacji o Programie znajdziesz pod adresem www.schooloflife.pl

Imię i nazwisko: *
Your answer
Adres e-mail: *
Your answer
Numer telefonu: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
W jakim momencie edukacji jesteś? *
Your answer
Czy obecnie pracujesz?
Your answer
Dlaczego chcesz wziąć udział w School of Life? Jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania związane z uczestnictwem w programie? Co w naszej ofercie Cię najbardziej zainteresowało? *
Opisz swoje przemyślenia lub nagraj film. Prosimy o szczerą i przemyślaną odpowiedź. To jest miejsce, z którego możemy dowiedzieć się o Tobie najwięcej i sprawdzić czy to, co oferujemy, jest faktycznie zgodne z tym, czego Ty potrzebujesz. Jednocześnie prosimy o zmieszczenie się w max 2 tys. znaków lub 2 minutach nagrania. Tekst lub link do nagrania umieść poniżej. Dziękujemy! :)
Your answer
Podziel się z nami jednym doświadczeniem/wydarzeniem/projektem, które było dla Ciebie ważne. Czymś, co pokazało Ci, co Cię interesuje, porusza lub w czym jesteś dobra/dobry.
Your answer
Zgody na przetwarzanie danych osobowych *
Zgodnie z prawem (ustawa o RODO), aby móc przyjąć Twoje zgłoszenie mamy obowiązek uzyskać od Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych (czyli m.in. zbieranie, przechowywanie i wykorzystywanie np. do rozsyłania informacji lub do kontaktu telefonicznego) przez administratora danych - Fundację Life Leaders (ul. Anielewicza 33/32, 01-057 Warszawa, KRS 0000562679). Zgoda nr 1 jest dla nas konieczna po to, abyś mógł/mogła otrzymać od nas informację, czy dostałeś/dostałaś się do programu. Zgoda nr 2 to zgoda na przesyłanie przez nas Tobie informacji na temat innych naszych warsztatów i działań - ta zgoda jest opcjonalna, jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać od nas takie informacje. PAMIĘTAJ: zawsze masz prawo do wglądu, zmiany lub wykasowania swoich danych osobowych z naszej bazy. W tym celu skontaktuj się z nami: fundacja.life.leaders@gmail.com. Możesz też złożyć skargę do GIODO, jeśli uznasz, że naruszamy Twoje prawa ochrony danych osobowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service