Prihláška na workshop Aspergerov syndróm 13. mája 2019 v Prešove
Workshop sa uskutoční v priestoroch Súkromnej spojenej školy Vodárenská 3 v Prešove. Workshop je určený pre rodičov a príbuzných osôb s AS, učiteľov, asistentov učiteľa, vychovávateľov, špeciálnych pedagógov, psychológov a iných profesionálov.

Poplatok vo výške 25,- eur je potrebné uhradiť najneskôr do 8.5.2019 na číslo účtu A Centrum SK0583300000002001281499 vo FIO Banke, variabilný symbol 20190513. Pri účasti 3 a viacerých osôb z jednej organizácie je cena 20,- eur/ osoba. Táto cena platí aj pre manželov/ rodičov pri spoločnej účasti.

Trvanie workshopu je od 9:00 do 14:30, po jeho ukončení dostanete potvrdenie o účasti. K dispozícii bude občerstvenie, obed v prípade Vášho záujmu bude k dispozícii v kaviarni školy. V prípade otázok volajte p. Hincová, 0905 541 260, alebo píšte na acentrum@yahoo.com

Email address *
Meno a priezvisko, tituly
Your answer
Telefónne číslo
Your answer
Adresa
Your answer
Organizácia (nevyplňujte v prípade, že sa zúčastňujete ako súkromná osoba) Sem uveďte aj fakturačné údaje pokiaľ požadujete vystavenie faktúry
Your answer
Moje zaradenie ( prosím uveďte pracovné zaradenie u profesionálov, inak rodič, príbuzný a pod.)
Your answer
Mám záujem o obed
Poznámka ( v prípade potreby uveďte akúkoľvek dôležitú informáciu pre organizátora)
Your answer
Upozornenie: potvrdzovacie maily budeme zasielať postupne, najneskôr do termínu uzávierky prihlášok, v prípade naplnenia kapacity workshopu sa nebude dať vyplniť prihlasovací formulár. Ak sa Vám podarilo formulár vyplniť, znamená to že ste prihlásení, systém Vám oznámi úspešné odoslanie odpovede.
Your answer
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service