Яблучний пиріг від Марії Заньковецької: фейки та реальність. Кулінарно-історичний детектив
Гончаренко центр Кропивницький запрошує вас на захоплюючу лекцію, де ми розкриємо таємниці кулінарних традицій однієї із найвидатніших постатей української історії - Марії Заньковецької. Чи дійсно Марія Заньковецька мала улюблений рецепт яблучного пирога, що передавався з покоління в покоління? Чи це лише кулінарний міф? Дізнайтеся правду разом з нами! Захід присвячений 170-ти річчю від дня народження великої акторки, феміністки, української жінки та чудової господині - Марії Заньковецької!

🗓 Дата: середа, 12 червня
🕒 Час: початок о 16:00
📍 Місце: вул. Велика Перспективна, 4а У програмі:
- Розповіді про життя та творчість Марії Заньковецької
- Історичні дослідження та фейки про її кулінарні уподобання
- Дегустація яблучного пирога, який спече нам Андрій Флоренко

🌟 Не пропустіть унікальну можливість зануритися у кулінарно-історичний детектив та віддати шану великій акторці, феміністці та надзвичайній українській жінці. Це більше ніж лекція – це подорож у минуле, що розкриє нові грані нашої культурної спадщини.

Щоб організатори знали, на скількох людей очікувати, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням - https://cutt.ly/leijYWU7 - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте до Гончаренко центру. Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Приєднуйтеся до нас, щоб відсвяткувати 170-річчя від дня народження Марії Заньковецької з незабутніми історіями та смачними відкриттями! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop  або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 


БЕЗПЕКА
: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу! 

Засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, Президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи 
Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові, щоб ми знали, як до вас звертатися *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716, щоб ми могли попередити вас у разі відміни заходу, і хай це буде номер, на якому є ВАЙБЕР
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
На цю зустріч запрошуються повнолітні люди віком 18+, тож вказуйте і рік народження будь ласка теж. МИ НЕ ДОЗВОЛЯЄМО ДІТЯМ бути на заходах з огляду на політику безпеки, навіть з батьками.
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
ПЕРЕВІРТЕ СВІЙ ПОШТОВИЙ ЯЩИК! Після реєстрації вам на пошту прийде копія цієї реєстраційно форми. Це означатиме, що ви правильно все заповнили. Також пам'ятайте, що треба перевіряти папку СПАМ у вашому поштовому ящику, куди може також потрапити важлива кореспонденція. І регулярно видаляйте все зайве, інакше ваш ящик може бути переповненим, і ви не отримаєте важливого листа.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy