Aby hmaty někam vedly... a zase sedly 15.10.2021
Pro rezervaci místa na kurzu prosím vyplňte následující údaje. Pokud chcete přihlásit více účastníků, postupujte jednotlivě a vyplňte formulář pro každého účastníka zvlášť. Po vyplnění formuláře Vám systém automaticky zašle kopie Vašich odpovědí včetně platebních a storno podmínek. Prosíme, berte na vědomí, že registrace je považována za dokončenou až po zaplacení kurzovného - zašleme Vám potvrzení o přijaté platbě.
Email *
Titul před jménem
Titul za jménem
Jméno *
Příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Informace k platbě
Cena: 1200 Kč (platba ze zahraničního účtu je zpoplatněna +300 Kč)
Číslo účtu: 262491006/0300
Variabilní symbol: 15102021
Poznámka pro příjemce: jméno a příjmení účastníka
Platbu proveďte v den přihlášení na seminář. S Vaší účastí je závazně počítáno až po jeho uhrazení.

Pokud potřebujete vystavit fakturu, uveďte níže v bodu Poznámky a komentáře své fakturační údaje.

STORNO PODMÍNKY:
Co dělat, pokud jste kurzovné již zaplatili a nemůžete se zúčastnit?
Omluvíte-li se včas na e-mailu: kurzy@ckpsamova.cz, a to nejpozději do pondělí 20.9.2021 do 18:00, vrátíme Vám celou částku zpět. Pokud svou účast zrušíte po tomto termínu, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Jak jste se o kurzu dozvěděli?
Poznámky a komentáře
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: http://www.ckpsamova.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy