Aplikim per vullnetar Javet Kulturore Nderkombetare
Javet Kulturore Nderkombetare (JKN) është një nismë e Ministrisë së Ekonomisë, Kulturës dhe Inovacionit që sjell në Shqipëri tingujt, imazhet, aromat dhe shijet e 18 vendeve të botës. E konceptuar si një paradë kulturore ndërkombëtare, e shtrirë përgjatë muajve Maj - Nentor 2024, JKN është vazhdimi, përfshirja dhe unifikimi nën një brand i një tradite disavjeçare të organizimit të javëve, dedikuar bashkëpunimit kulturor. Gjithsej jane 19 vende bashkepuntore dhe aktivitetet jane te shumta dhe ne bashkepunim te ngushte me ambasadat e vendet perfaqesuese.

JKN eshte ne kerkim te vullnetareve te cilet do asistojne ne eventet dhe aktivitetet e ndryshme te javeve, te cilet ne fund do pajisen dhe me nje certifikate pjesemarrje nga vete Ministria e Ekonomise, Kultures dhe Inovacionit.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emer/Mbiemer *
Email *
Numer telefoni *
Mosha *
Shkolla/Universiteti *
Eksperienca te meparshme si vullnetar/e *
Nese po, pershkruaj pak eksperiencat.
Disponueshmeria *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy