Заявка на участь у Indie Prize KIDS League, 26 жовтня, 2017, Casual Connect Kyiv
Любі друзі,
В нас для вас гарні новини!

Цього року, вперше в історії найпрестижніших міжнародних ігрових конференцій розробників ігор Casual Connect та міжнародної премії Indie Prize за ініціативою Kid’IT воодиться окрема категорія Indie Prize KIDS League, де обиратимуться найкращи ігри, створені найменшими геймдевелоперами у 3 різних номінаціях:
- Найкраща гра у категорії 5-6 років
- Найкраща гра у категоріїї 7-8 років
- Найкраща гра у категорії 9-10 років

Критерії, за якими міжнародне Жюрі обиратиме найкращі продукти, як і у справжніх дорослих продуктів:

- Геймдизайн
- Фан фактор
- Оригінальність ігрового арту
- Оригінальність звукового супроводу
*******
Участі умови в конкурсі дуже прості:
1. Заповнити Заявку на участь, подавши посилання на свою гру та невелике демонстраційне відео з розповіддю дитини про те, як гра створювалась. Дедлайн подачі - 25 вересня.
2. З поданих робіт Жюрі обере 9 фіналістів, які будуть почесно нагороджені під час урочистої церемонії Indie Prize 26-го жовтня 2017 року, на сцені сучасного Конгресно-виставкового центру «Парковий”.

*****
Призи?
Звичайно!

Переможці отримають Fire Tablet 7 від Amazon, подарунки від компанії Wargaming та ще багато подарунків, оплесків та обійм!

******
Серед Жюрі:
Natalie Portier (Appodeal), Mike Hines (Amazon Appstore), Alexey Izvalov (Enhance), Alexander Dzyuba (Sense.Vision), Fedorova Anya (RJ Games) and Michael Zinchenko (Wargaming.Net)

Ми дійсно хочемо надихнути дітей рухатися далі у вивченні технологій як інструменту, дати їм відчути справжнє міжнародне визнання їх робіт і зменшити вікову категорію розробників ігор на 5-10 років мінімум.

Отже, чекаємо на Заяки учасників та бажаємо кожному успіху!
******
Про Casual Connect:

Casual Connect - це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже більше 10 років збирає понад 6 000 професіоналів ігрової індустрії щороку в США, Азії, Західній та Східній Європі.

24-26 жовтня під лозунгом "Схід зустрічається із Заходом" на конференцію з”їдуться більше тисячі представників ігрової індустрії в виставковому центрі Парковий м. Київ, Україна. В триденній програмі: 6 потоків лекцій, 80 міжнародних спікерів, 50 фіналістів міжнародної премії Indie Prize шоукейса та вражаєче експо!

Скільки років дитині? *
Назва гри *
Your answer
Опис гри (*Опишіть коротко у 3-4 реченнях про що ваша гра) *
Your answer
Посилання на вашу гру в інтернеті *
Your answer
Посилання на коротке відео на youtube (запишіть коротке до 1 хвилини презентаційне відео з розповіддю дитини про те, як створювалась гра) *
Your answer
Ім"я дитини *
Your answer
Прізвище дитини *
Your answer
В якому місті України проживаєте? *
Your answer
ПІП заповнюючого (батьки або Ніндзі) *
Your answer
Контактний e-mail *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of RocksMedia - JoyRocks. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms