Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa 2021
No 11. līdz 15. oktobrim Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa ar devīzi "Sociālā uzņēmējdarbība – kad izaicinājumi pārtop aicinājumā!". To organizē Labklājības ministrija, un šogad Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa ir veltīta sociālo uzņēmumu izaugsmei un sabiedrības izpratnes veidošanai par to, kā ar šādu komercdarbību var radīt kopēju labumu. Nedēļas ietvaros norisināsies divas tiešsaistes meistarklases un konference, kurās būs iespēja gūt jaunas un praktiski izmantojamas zināšanas biznesa izaugsmei, kā arī iepazīt Latvijas un ārvalstu sociālo uzņēmumu darbu.

!!! INFORMĒJAM, ka lielās intereses dēļ šobrīd dalībnieku reģistrācija praktiskajām meistarklasēm "Komandā ir spēks!" un "Zīmola simulācija sociālajam uzņēmumam" ir slēgta!

Plašāka informācija par pasākumiem lasāma Labklājības ministrijas mājaslapas www.lm.gov.lv sadaļā "Jaunumi".

* Visi pasākumi norisinās tiešsaistē. Lai piedalītos, lūdzam reģistrēt savu dalību, aizpildot šo anketu!

** Reģistrācija meistarklasēm ir atvērta līdz 11. oktobrim (vietu skaits ierobežots - katrā 30 dalībnieki), konferencei - līdz 13. oktobrim.

*** Pēc reģistrācijas uz norādīto e-pastu saņemsiet saiti, lai pievienotos attiecīgā pasākuma tiešraidei.

**** Šajā anketā norādītie personas dati tiks izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību Sociālās uzņēmējdarbības nedēļas pasākumos. Datu apstrādi un glabāšanu veic Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija. Anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minētā mērķa sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.

Papildu informācija: liga@sua.lv, 26464686
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds *
E-pasts *
Pasākumos piedalos kā: *
Ja pasākumos piedalāties kā SIA, biedrība vai nodibinājums, lūdzu, norādiet tā nosaukumu.
Kuru vai kurus no pasākumiem vēlaties apmeklēt? INFORMĒJAM, ka lielās intereses dēļ šobrīd dalībnieku reģistrācija praktiskajām meistarklasēm "Komandā ir spēks!" un "Zīmola simulācija sociālajam uzņēmumam" ir slēgta!
Clear selection
Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy