Gra miejska: Poszukiwacze tajemniczego kina

Lubisz zagadki? Chcesz ciekawie spędzić czas? Poczuj się jak Indiana Jones lub Lasse i Maja! Pora wziąć sprawy w swoje ręce: Ty też możesz zostać poszukiwaczem przygód! Czekają na Ciebie ciemne sale, białe ekrany i mnóstwo foteli... oraz oczywiście zadanie odkrycia tajemniczego kina. Chwyć mapę, złam szyfr i poznaj warszawskie kina studyjne.

Pamiętaj, że liczy się czas, więc spiesz się niczym Królik z Alicji w Krainie Czarów. Zbierz drużynę i przyłącz się do naszej zabawy!

Sign in to Google to save your progress. Learn more

Zbierzcie drużynę i wymyślcie dla siebie nazwę. Macie za zadanie odwiedzić warszawskie kina studyjne, które są oznaczone na mapie. Kin biorących udział w grze jest 7. Jedno z tych kin nie jest oznaczone na mapie. Jest to nasze tajemnicze kino do odkrycia. Jedno kino – Kinokawiarnia Stacja Falenica – jest to kino, którego nie musicie odwiedzić w czasie gry. Jednak za przybycie do niego są bonusowe punkty.

W każdym kinie czeka na Was zadanie do wykonania. Potwierdzeniem jego realizacji jest stempel na mapie, który dostaniecie. Za każde wykonane zadanie zdobywacie punkty. Oprócz zadań do wykonania, musicie znaleźć ukrytą skrzynkę, w której jest schowana informacja o tajemniczym kinie. Do skrytki powinniście zdobyć kod, który uzyskacie w jednym z kin podczas wykonywania zadania. Informację o ukryciu skrytki znajdziecie na mapie. Za czas przybycia na metę również zdobywacie punkty. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów. Wy wybieracie, w jakiej kolejności odwiedzacie kina i z jakiego środka transportu korzystacie. Pamiętajcie, że liczy się czas przybycia na metę, jak i punkty za wykonane zadania. Do ukończenia trasy nie musicie odwiedzić wszystkich kin. Na zwycięzców czekają nagrody 😊

Przebierzcie się za swoich ulubionych bohaterów filmowych i poczujcie się jak oni. I ruszajcie w drogę!

Powodzenia!


Termin: 22.10.2023

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Start: Kino Iluzjon

Meta: Tajemnicze Kino

Czas trwania: ok 3 godzin.

Termin zapisów: 16 - 18.10.2023

Wiek graczy: bez ograniczeń

Nazwa drużyny: *
Ilość graczy w drużynie: *
Adres mailowy: *
Numer telefonu kontaktowego: *
Zapoznałem/am się z regulaminem gry *

Regulamin gry miejskiej: Poszukiwacze Tajemniczego Kina

Organizator

1.    Organizatorem gry miejskiej jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych z siedzibą w Warszawie.

2.    Przez organizację Gry rozumie się przygotowanie Punktów Kontrolnych na terenie kin studyjnych znajdujących się w Warszawie oraz wszystkie inne czynności zmierzające do prawidłowego jej przebiegu.

Zasady

1.    Gra Miejska odbędzie się 22 października 2023 w godzinach 11.00-14.00 w Warszawie.

2.    Gra trwa zgodnie z opisem na jej stronie (około 3 godzin) i instrukcjami rozdanymi uczestnikom w dniu gry.

3.    Uczestnictwo w grze jest bezpłatne.

4.    W grze mogą brać udział osoby, które zarejestrowały się na stronie https://forms.gle/dpo3SypGdhLE6fZQ6, w terminie: 16.10.2023 – 18.10.2023.

5.    Gra jest przewidziana dla uczestników bez ograniczenia wiekowego, jednak osoby poniżej 18stego roku życia muszą się zgłaszać z opiekunem.

6.    Zadaniem uczestników Gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi kinami oraz wykonywanie w nich zadań. O zwycięstwie decyduje czas wykonania wszystkich zadań oraz wykonywanie zadań. Za wykonanie zadań są przyznawane punkty, oraz odpowiednio za czas przybycia na metę są również przyznawane punkty. 

7.    Gra toczy się w ruchu miejskim, w związku z czym uczestnicy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności. Organizator nie zapewnia opieki medycznej dla osób uczestniczących w Grze. Charakter gry powoduje, że Uczestnicy poruszają się po mieście na własną odpowiedzialność. Uczestnicy przystępując do Gry, biorą na siebie pełną odpowiedzialność prawno-cywilną na cały czas trwania Gry. W przypadku osoby niepełnoletniej odpowiedzialność za taką osobę ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni i/lub opiekun zespołu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowania uczestników Gry, mogące naruszyć porządek publiczny lub dobra osobiste osób trzecich.

8.    Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie pełnoletnich uczestników gry oraz następstwa z niego wynikające, w tym chwilowy lub stały uszczerbek na zdrowiu i wypadki śmiertelne.

9.    Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe powstałe w trakcie gry.

10.Organizator może nie wyrazić zgody na start uczestnika w Grze, jeśli stwierdzi, iż ten jest pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

11.Zasady gry są określone przez organizatorów w opisie gry przedstawionej na stronie https://stowarzyszeniekinstudyjnych.pl/, a szczegóły są dostępne u Organizatorów. Organizator zastrzega sobie prawo do nie ujawniania części informacji na temat gry do jej rozpoczęcia – celem przeprowadzenia jej na równych zasadach dla wszystkich uczestników.

12.W przypadku naruszenia przez Drużynę niniejszego regulaminu, złamania zasad fair play bądź utrudniania Gry innym uczestnikom w dowolnym momencie Gry, Organizator ma prawo do wykluczenia go z Gry. Decyzja Organizatora w tej kwestii jest ostateczna.

Uczestnicy Gry i Zgłoszenia

1.    Warunkiem uczestnictwa w Grze jest zgłoszenie Zespołu liczącego maksymalnie 5 osób.

2.    Wszystkie osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie opiekuna, który odpowiada za ich bezpieczeństwo w trakcie gry.

3.    W grze może wziąć udział ograniczona liczba drużyn. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.  Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia liczby uczestników w przypadku zbyt dużej ilości chętnych. Osoby, które do gry zostały zakwalifikowane zostaną o tym poinformowane mailowo.

4.    W dniu Gry (22.10.2023) do godz. 10.50 należy potwierdzić udział w Grze w kinie startowym (Kino Iluzjon). Po potwierdzeniu udziału odbędzie się odprawa Uczestników (tj. wyjaśnienie zasad gry, sposobu oceniania oraz ewentualnych wątpliwości).

5.    Poprzez rejestrację i udział w Grze uczestnik wyraża zgodę na:

- wzięcie udziału w Grze na warunkach określonych w niniejszym regulaminie;

- publikowanie przez Organizatora na łamach stron internetowych, portali społecznościowych oraz w informacjach medialnych wizerunku uczestnika, oraz w uzasadnionym przypadku, imienia i nazwiska uczestnika.

- zdjęcia i filmy z gry mogą być wykorzystane do celów promocji portalu i partnerów gry, uczestnictwo w grze jest równoznaczne z wyrażeniem na to zgody. Z chwilą przestąpienia do uczestnictwa w grze osoby pełnoletnie  i opiekunowie prawni osób niepełnoletnich wyrażają zgodę na fotografowanie ich  oraz ich dzieci  oraz zgodę na wykorzystanie bez odrębnego wynagrodzenia wizerunków dzieci w materiałach reklamowych Stowarzyszenia Kin Studyjnych i Partnerów, w warunkach zapewniających poszanowanie godności.

6.    Patronami i Sponsorami gry są kina oznaczone na stronie gry poprzez swoje logo. Uczestnicy gry wyrażają zgodę na upublicznianie ich zdjęć z gry również przez Patronów i Sponsorów gry.

7.    W trakcie Gry członkowie poszczególnych Zespołów nie mogą się rozdzielać. Liczba członków Zespołu będzie weryfikowana w poszczególnych kinach. Zespół będzie mógł przystąpić do realizacji danego zdania dopiero wtedy, kiedy wszyscy jego członkowie znajdą się w kinie.

Zwycięzcy Gry

8.    A ukończyć grę nie trzeba być obecnym na wszystkich jej punktach. Liczy się nie tylko czas przybycia na metę, ale także punkty zdobyte za wykonane zadania.

9.    Ocena poszczególnych drużyn przez punktowych gry nie podlega negocjacjom. Od wyników gry ogłoszonych na mecie gry nie podlega uczestnikom odwołanie, są one ostateczne.

10.Wyłonienie zwycięzców nastąpi w Tajemniczym Kinie około godz. 14:00.

11.Zwycięzcą zostaje drużyna, która uzbiera najwięcej punktów w trakcie trwania gry.

Postanowienia końcowe

1.    Regulamin znajduje się do wglądu na stronie internetowej Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie.

2.    W kwestiach dotyczących przebiegu Gry, nieprzewidzianych niniejszym regulaminem, głos rozstrzygający należy do Organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo przesunięcia, przedłużenia lub przerwania Gry z ważnych przyczyn.

3.    Gra miejska Poszukiwacze Tajemniczego Kina to wydarzenie o charakterze rozrywkowym, jest ona tworzona z myślą o dobrej zabawie – prosimy o tym pamiętać w trakcie wydarzenia.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy