Vyplnění Vašeho textu a výběr písma
Obdržené číslo objednávky *
7místné číslo objednávky jste obdrželi na Váš e-mail po dokončení nákupu tohoto zboží v e-shopu. Nemáte-li ještě toto zboží objednané, je nutné si jej nejprve objednat a až následně vyplnit tento formulář.
Your answer
Výběr typu písma *
Všechny typy písma mají i české znaky, nemusíte se proto při výběru ničeho obávat a Vaše texty napište s diakritikou.
Text na 1. řádku - větší písmo *
Nevíte-li, jak na klávesnici napsat znak &, můžete si jej odsud zkopírovat, nebo do textu napište (and). Vždy rozlišujte velká a malá písmena v textu a používejte diakritiku, chcete-li ji tam mít! Na knize bude přesně to, co nám zde zadáte. Do textu můžete vložit libovolné motivy, viz ukázka.
Captionless Image
Your answer
Text na 2. řádku - např. datum svatby - menší písmo (nepovinný)
Nejčastěji se zde píše datum konání svatby. Tento text je cca o 30% menší, než text na 1. řádku. Například 15.5.2015, nebo 08.08.2015, nebo 19/09/2015.
Your answer
Text na 3. řádku - např. místo svatby - menší písmo (nepovinný)
Nejčastěji se zde píše místo svatby. Tento text je o 30% menší, než text na 1. řádku. Například Zámek Zbiroh, Průhonice, nebo Nuselská radnice.
Your answer
Vzkaz pro nás
Your answer
Informace k výrobě
Technologie laserového gravírování neumožňuje měnit barvu textu na knize hostů. Gravírování je však velmi hezké a dobře čitelné.
Nyní nezapomeňte kliknout na tlačítko ODESLAT
Kvůli ochraně proti robotům je možné, že budete požádáni o označování fotografií i v několika krocích. Prosíme Vás, dokončete toto ověření, abyste mohli formulář v pořádku odeslat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.