Szkoła Gospodarki Cyfrowej Lokalnie
Data i miejsce warsztatów: 31.07.-02.08.2017r. , godz. 10:00-15:00. DESK, ul. Wałowa 16, 33-100 Tarnów. Filia Oddziału Małopolskiego Izby Gospodarki Elektronicznej w Tarnowie.
Uczestnictwo warsztatach Letniej Szkoły Gospodarki Cyfrowej Lokalnie w Tarnowie jest bezpłatne.
Twój adres e-mail: *
Your answer
Powtórz adres e-mail: *
Your answer
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Nazwa firmy:
Your answer
Stanowisko: *
Your answer
Telefon kontaktowy: *
Your answer
NIP:
Your answer
Czy jesteś członkiem e-Izby: *
Required
Dla członków Izby Gospodarki Elektronicznej oraz firm niezrzeszonych wejściówka na warsztaty jest bezpłatna. Jednak potwierdzenie uczestniczenia formularzem i nie uczestniczenie w warsztatach oraz nie poinformowanie biura e-Izby o tym fakcie będzie się wiązało z opłaceniem kary. Oświadczenie: *
Required
PARTNER GŁÓWNY WYDARZENIA
Dane
Izba Gospodarki Elektronicznej ogranicza do minimum wykorzystanie i zbieranie wprowadzonych informacji. Informujemy, że podanie informacji, w tym danych osobowych, jest dobrowolne. Dane osobowe zgłaszającego przetwarzane będą przez Izbę Gospodarki Elektronicznej w celu realizacji uczestnictwa w warsztatach oraz w celach statutowych e-Izby.

Zgłaszającemu przysługuje prawo dostępu do danych osobowych przetwarzanych przez Izbę i ich poprawiania. Prawa dostępu do wprowadzonych danych osobowych zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Izba Gospodarki Elektronicznej . Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms