Prihlásenie na Konštelácie v Pezinku
Pezinok 16.12.2023 o 9:30-16:30
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a priezvisko *
Telefón (nepovinné)
Udeľujem súhlas v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, OZ Landan, Bystrická 32, 90201 Pezinok, IČO: 54000891, so spracovaním mojich osobných údajov pre informačné účely. Neposkytujú sa tretím stranám. 
*
Beriem na vedomie, že konštelácie nenahrádzajú zdravotnícku ani psychoterapeutickú starostlivosť a každý sa o svoje bezpečie počas nich aj po nich potrebuje postarať sám. 
Je preto vhodné súčasne mať dostupnú psychoterapeutickú podporu. Vzhľadom na intenzitu zážitkov účasť nie je vhodná pre ľudí v aktuálnej životnej kríze alebo akútnom psychiatrickom stave. Ak máte pochybnosti či je účasť pre vás vhodná, neváhajte sa obrátiť vopred na lektora: ivan.vyskocil@gmail.com

Pri vstupe sa platí základný účastnícky poplatok (65€). O poradí záujemcov o stavanie vlastného problému sa rozhoduje náhodne (obvykle roztočením pera) a poradie sa nedá predplatiť. Môže sa teda stať, že na vás nevýjde rada. V prípade, že na vás rada výjde a konštelácia sa postaví, dopláca sa 15€.  Obohacujúce zážitky si však ľudia bežne odnášajú už len z pozorovania konštelácií druhých, či stánia v roliach v systéme ostatných účasntíkov.

Lektor podľa svojho úsudku (vhodnosť témy, bezpečie skupiny či lektora) sa môže rozhodnúť systém nepostaviť aj v prípade, že náhoda pridelila poradie vám.

Po odoslaní dotazníka Vám príde e-mail so súhrnom Vašich odpovedí z tohoto dotazníka. Uistite sa prosím, že ste zadali svoj e-mail bez chýb:)
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy