Wolontariat w Pontonie - zgłoszenie
Czy chcesz mieć realny wpływ na dobrostan młodzieży i zaangażować się w edukację seksualną? Zapraszamy do wolontariatu w Grupie Ponton!

Aby wziąć udział w rekrutacji do naszej grupy, prosimy o odpowiedzenie na kilka pytań i przesłanie listu motywacyjnego. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę.

Obecnie szukamy przede wszystkim osób do:
- prowadzenia warsztatów (po wcześniejszym przeszkoleniu) w szkołach oraz placówkach (MOS-y,Domy Dziecka); zajęcia prowadzimy w godzinach pracy placówek - najczęściej 8-15;
- pisania tekstów na naszą stronę;
- prowadzenia social mediów - IG/FB - wyszukiwania newsów, grafik z dziedziny szeroko pojętej edukacji seksualnej, postowania naszych autorskich treści (mile widziana umiejętność tworzenia w Canvie), moderowania komentarzy;
- koordynowania wydarzeń/akcji ulicznych;
- wyszukiwania grantów/konkursów.

Jeśli nie widzisz siebie w żadnej z tych działalności, a mimo to chcesz z nami działać, po prostu napisz, co chcesz z nami robić!

Działamy zespołowo, staramy się podejmować decyzje w sposób demokratyczny, jednocześnie cenimy sobie samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i wychodzenie z inicjatywą. Szukamy osób pozytywnych, otwartych na świat oraz chcących uczyć się nowych rzeczy.

Czekamy na Twoją odpowiedź!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.