Бидете дел од Challenger
Challenger е мобилна апликација која ги предизвикува своите корисници да возат велосипед и да пешачат. За овие активности, корисниците се наградени со директни награди или попусти во локалните продавници.
Email за контакт *
Your answer
Име на брендот *
Your answer
Целосен назив на компанија *
Your answer
Име на управител *
Your answer
Опис на производ/Услуга *
Your answer
Одобрен попуст *
Колку кодови за попуст (колку луѓе да го добијат)
Ве молиме испратете ни слики од производот/услугата и Вашето лого на info@challenger.mk
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy