Na kole po chatách KČT
Rezervační formulář prosím vyplňte následujícím způsobem. Chaty jsou v dotazníku seřazeny v určitém pořadí. Pokud si chcete zvolit jiný směr vaší jízdy, jednoduše označte chaty datumem vašeho příjezdu a odjezdu.
Z těchto údajů poznáme směr vaší jízdy, případně to, že nepojedete celý nabízený úsek, některou chatu vynecháte, případně na chatě zůstane více dnů. Pokud vás jede větší skupina a budete se během cesty rozdělovat (někdo např. skončí dříve), vyplňte rezervační formulář za každého zvlášť. Vyhnete se případným nedorozuměním.

Ústředí KČT vybírá od přihlášených pouze platbu za ubytování (ve které je zohledněna sleva za ubytování pro členy KČT). Platbu za stravu hradí každý účastník akce konkrétnímu chataři (pozor na některých chatách nelze platit platební kartou). V rezervačním formuláři nezapomeňte uvést, zda požadujete nebo nepožadujete večeři a snídani, aby byl chatař seznámen s vaším požadavkem (někde je možno objednat stravu formou polopenze).
Po odeslání vyplněného dotazníku obdržíte e-mail, ve kterém vám sdělíme, zda je požadovaný termín volný nebo ne.  Pokud ano, na vaši emailovou adresu doručíme fakturu s výší platby za ubytování (včetně rozepsané slevy za ubytování pro členy KČT). Fakturu je třeba uhradit do týdne, jinak je rezervace zrušena. Za zprostředkování akce si KČT účtuje 15% provizi. Pokud jste členem KČT a žádáte o slevu pro ubytování na chatách, uveďte jména žadatelů o slevu + čísla průkazů KČT do poznámky na prvním listu rezervačního formuláře. Slevy vám budou odečteny z celkové ceny ubytování. Pokud byste na cestu chtěli vyrazit s vaším psem, berte v úvahu fakt, že Vosecká bouda ubytování vašeho psa neumožňuje.

Storno podmínky: (informace o zrušení akce posílejte na: baca@kct.cz, nebo na 736 754 650)
Rezervace stornovaná min. 30 dnů před požadovaným termínem - platba se vrací v plné výši.
Rezervace stornovaná 29 - 14  dnů před požadovaným termínem - vracení 75 % výše platby.
Rezervace stornovaná 13 - 7 dnů - vracení 50 % výše platby.  
Rezervace stornovaná 6 - 0 dnů - platba se nevrací.

Nabíjení elektrokol je na chatách většinou možné. Pokud je někde omezení, je toto omezení uvedeno v popisu u příslušné chaty.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Telefon *
Jméno a příjmení *
Fakturační adresa *
Souhlasím s podmínkami akce "Na kole po chatách KČT". *
O akci jsem se dozvěděl *
Poznámka
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Klub českých turistů. Report Abuse