Formularz rekrutacyjny - edycja 1 (jesień 2024-wiosna 2025)
Jest mi ogromnie miło, że oferta mojego autorskiego Specjalistycznego kursu terapii zaburzeń separacyjnych psów dla behawiorystów przypadła Ci do gustu i że chcesz dołączyć do drużyny kursantów, z którą razem będziemy tworzyć ekipę wspierającą profesjonalnie i na najwyższym poziomie psiaki i ich opiekunów w oswajaniu czasu w samotności. 

Jak już wiesz kurs skierowany jest do profesjonalistów, a niniejszy formularz rekrutacyjny jest pierwszym etapem rekrutacji, po którym zaproszę Cię na rozmowę kwalifikacyjną online za pośrednictwem Zoom. Ale nie stresuj się, jestem pewna, że sobie poradzisz! Odpowiadaj na poniższe pytania możliwie wyczerpująco, abym miała okazję lepiej Cię poznać ;-) 

Weź pod uwagę, że wypełnienie formularza może zająć Ci ok. 20-40 minut, usiądź więc do niego na spokojnie przy herbatce, mając pewność, że będziesz mieć spokój, czas i przestrzeń w tym czasie by dokładnie go wypełnić. Szczególnie na pytania wymagające nieco dłuższej odpowiedzi polecam napisać najpierw odpowiedź na spokojnie u siebie na komputerze, a tutaj przekopiować swoje odpowiedzi, tak by nie stresować się gdyby jakiś techniczny psikus wyrzucił Cię z formularza przed jego zapisaniem i wysłaniem ;-)

Z góry ogromnie dziękuję Ci za poświęcony czas na wypełnienie poniższego formularza! Już nie mogę się doczekać by poznać Cię bliżej i mam nadzieję gościć na moim kursie. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Twoje imię i nazwisko: *
Podaj dokładny adres (z kodem pocztowym) potrzebny do wystawienia rachunku. 

Jeśli potrzebujesz rachunku na firmę wpisz tutaj wszystkie dane firmy w tym NIP.
*
Miasto/ region, w którym mieszkasz i działasz na co dzień: *
Numer telefonu (nie będzie nigdzie wykorzystywany możesz jedynie dostać ode mnie SMS w przypadku potrzeby pilnego kontaktu): *
Podaj linki do swojej strony internetowej i/lub zawodowych mediów społecznościowych tj. Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, bloga jeśli prowadzisz itp.): *
Opisz swoją działalność w zakresie pracy ze zwierzętami, w szczególności z psami. 


Pytania pomocnicze: 
- Napisz czy praca trenera/behawiorysty to Twoje główne zajęcie, czy pracujesz też w innym zawodzie, a jeśli tak to napisz jakim. 
- Podaj ile orientacyjnie godzin tygodniowo spędzasz na pracy z psami i ich opiekunami, 
- Od jak dawna pracujesz i kształcisz się w tym zakresie, 
- Jeśli współpracujesz z jakimiś psimi szkołami, czy psimi biznesami to napisz co to za miejsca i w jakim zakresie ze sobą współpracujecie ;-)
*
Wymień do 3 profesjonalnych kursów związanych z behawiorem i treningiem zwierząt, w których brał_ś udział i uważasz za najważniejsze w swojej ścieżce i napisz co najbardziej Ci się w nich podobało i czego Ci w  nich zabrakło/ co nie spełniło Twoich oczekiwań.  *
Wymień co uważasz za najfajniejsze i najbardziej satysfakcjonujące w pracy z psami i co jest najbardziej frustrującym z Twojego punktu widzenia aspektem tej pracy: *
Czy już teraz aktywnie pracujesz z tematem zaburzeń separacyjnych psów? *
Skąd wiesz o Zwierzaku na kozetce i o kursie? *
Required
Podaj swój preferowany termin na rozmowę kwalifikacyjną (pamiętaj by zarezerwować sobie ok. 30 min na nasze spotkanie):

Zaznacz wszystkie pasujące Ci opcje, wpisz w Inne, jeśli jakieś konkretne daty są niedostępne np, z uwagi na Twój wyjazd w okresie rozmów rekrutacyjnych.
*
Required
Napisz w kilku zdaniach coś więcej o sobie. Dlaczego chcesz wziąć udział w tym kursie i uważasz, że będziesz dobrą/dobrym terapeut(k)ą zaburzeń separacyjnych u psiaków.  *
Wypisz 5 wybranych sygnałów stresu, które możemy zaobserwować u psa: *
Wyobraź sobie następującą sytuację:

Pracowaliście już wspólnie z klientką Anią i jej psem Fafikiem w ramach psiego przedszkola, i pies i opiekunka świetnie sobie radzili na  zajęciach i szybko opanowali wszystkie ćwiczenia tj. siad, zostań, czy komendę zwalniającą. Po kilku tygodniach od zakończenia zajęć otrzymujesz od Anny email o poniższej treści. 

"Cześć! Mam nadzieję, że pamiętasz nas z Fafikiem z psiego przedszkola. Jestem bardzo dumna z tego malucha i jak super pamięta wszystkie nauczone komendy.  Jednak mam do Ciebie pytanie, czy mogłabym poprosić Cię o pomoc przy wprowadzeniu obroży elektrycznej u niego? Wiem, wiem, też nie jestem fanką tego narzędzia, ale czytałam na forum, że na niskich częstotliwościach będzie to ok, a jednak bardzo trudno jest mi radzić sobie na spacerach z Fafikiem, z manewrowaniem naszą długą linką i jednocześnie wózkiem z moją córeczką Hanią, a też wiadomo w mieście nie jest bezpiecznie puścić go tak zupełnie luzem. Sąsiadka mówiła, że u niej ten sposób sprawdza się super. Daj znać czy i na kiedy możemy się umówić na spotkanie! - Ania"

Napisz w 3-5 zdaniach jak odpowiedział_byś na niego. Napisz swoją odpowiedź w formie bezpośredniego maila do Anny. 
*
Wyobraź sobie, że zgłasza się do Ciebie klient, który mówi Ci, że jego pies, gdy zostaje sam w domu, sika na dywan i podejrzewa u niego lęk separacyjny. Od czego zaczniesz taką konsultację, o co przede wszystkim zapytasz? 


Nie stresuj się tym pytaniem, nie jest ono testem wiedzy na temat zaburzeń separacyjnych, po to wszak zgłaszasz się na ten kurs by dowiedzieć się krok po kroku jak działać. Ale jestem ciekawa po prostu co dziś byś zrobił(a) by pomóc temu klientowi i jego psiakowi. 
*
Jaką formę płatności za kurs planujesz wybrać? *
Zapoznał_m się z Regulaminem kursu oraz Polityką Prywatności i plików cookies i zgadzam się z ich warunkami. (Wymagane)  *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy