Minikonference MG Brno 26. 3. 2019_Středisko služeb školám Brno, Hybešova 15
Projekt PPUČ (www.gramotnosti.pro, www.gramotnostiproucitele.cz) zve zástupce organizací, které se věnují podpoře učitelů ZŠ, na další setkání odborného panelu matematické gramotnosti.

Na akci proběhne sdílení zkušeností, které mají organizace a jejich případné projekty s podporou rozvíjení matematické gramotnosti na zapojených školách a v jednotlivých územích (např. formou aktivit MAP, dalších projektů OP VVV, inkluzivních projektů zacílených na rozvoj matematické gramotnosti a dalších). Dáme prostor zástupcům těchto projektů, kteří nám na konkrétních příkladech přiblíží pozitivní zkušenosti s přímou podporou škol a zároveň nás upozorní na úskalí, která mohou být překážkou pro rozvíjení matematické gramotnosti napříč vzděláváním na 1. a 2. stupni základních škol.

Do pondělí 28. ledna (10:00) je možné se přihlásit i s námětem na konkrétní vystoupení na programu minikonference, pro další účastníky bude přihláška otevřena do naplnění kapacit.

Praktikujícím pedagogickým pracovníkům je možné přispět na cestovní náklady, prosíme uvést tento požadavek do přihlášky. Akce je akreditována v systému DVPP.

Reflexi minulých odborných panelů matematické gramotnosti najdete na https://clanky.rvp.cz/clanek/c/Z/21758/3.-minikonference-odborneho-panelu-matematicke-gramotnosti.html/
Novinky PPUČ k matematické gramotnosti naleznete na https:https://gramotnosti.pro/web/matematgramotnost
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Závazná přihláška na minikonferenci v Brně 26. března 2019
Jméno *
Příjmení *
Škola / organizace *
Chtěl/a bych se aktivně zapojit (s 15 minutovým příspěvkem) V TUTO CHVÍLI SE JIŽ NELZE PŘIHLÁSIT S PŘÍSPĚVKEM *
Anotace příspěvku:
Tuto část vyplňte, jen když nabízíte své kapacity vystoupit. Budeme Vás individuálně kontaktovat na uvedený email či telefon.
Požaduji proplacení cestovného
Pro proplacení cestovného je nutné se přihlásit 14 dní před konáním akce a uvést telefonní číslo. V případě pozdního přihlášení nemůžeme zaručit proplacení cest. náhrad z důvodu časově náročné administrativy.
Telefonní číslo
Uveďte pouze v případě, že požadujete proplacení cestovních nákladů či byste se rádi vystoupili s příspěvkem.
Chci odebírat Newsletter projektu PPUČ
Clear selection
Máte dotaz, připomínku ...
Můžete nám své dotazy také volat. Petra Tejklová 728 404 042, Vojtěch Splavec 720 471 710 (organizace), Hana Havlínová 777 890 321 (program - aktivní příspěvky)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NPI. Report Abuse