GROWMADA на найбільших музичних фестивалях країни!
Всеукраїнська асоціація організаторів масових музичних заходів у співпраці з Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, збирає громадські організації, соціальні проекти та суспільно корисні ініціативи, аби продемонструвати, як проактивна позиція кожного змінює Україну! Ми розшукуємо найкреативніших учасників для участі в GROWMADA під час найбільших музичних фестивалів країни!

Головна ідея майданчику, що буде мандрувати кращими фестивалями цього літа, не просто познайомити з діяльністю громадських організацій (ГО), а дати поштовх новому поколінню активістів.
Відвідувачам пропонуватиметься знайомство з ГО, їхніми цілями та цінностями за допомогою квесту. Кожне знайомство буде фіксуватись у особистому "паспорті Громадянина" гостей алеї ГО. "Супер Громадяни", що наберуть максимальну кількість позначок у "паспорті" отримають цінні призи.

Для того, щоб це все стало можливо, ми запрошуємо громадські організації, ініціативи та проекти, які вже сьогодні змінюють світ та Україну на краще, і мають бажання, щоб це разом з ними робили якомога більша кількість людей.

Що потрібно зробити вам, щоб бути частиною GROWMADA:

1) Відповісти на всі запитання у цій гугл форм

2) Бути ГО, місцевою ініціативою, або організатором громадського проекту.

3) Займати проактивну, суспільно значущу позицію.

4) Придумати інтерактивну взаємодію із гостями локації. Це те завдання та активність (знайомство), яке ви будете надавати людям під час проходження квесту. Ви маєте бути готові презентувати діяльність своєї організації у креативний спосіб, який зацікавить гостей долучитись до активності, що характеризує вашу діяльність. Простої «роздачі флаєрів» для вашої присутності на локації недостатньо.
Під креативністю ми розуміємо - здатність створювати продукт (інтелектуальний, матеріальний) способом, що відрізняється від аналогічних, новизною підходу, творчим рішенням. "Творчість робить вашу уяву роботою, і це призвело до надзвичайних результатів у людській культурі. - Кен Робінсон"
Використовуючи креативний підхід, ви маєте презентувати свою діяльність та зацікавити гостей фестивалю долучатися до громадської активності.
Приклади креативних ідей наших партнерів на минулих заходах:
- Майстер-класи з мови жестів; також з ходьби та гри у фрізбі з пов'язкою на очах. Так організація застосовувала інтерактивний підхід, даючи можливість громадянам поставити себе на місце людей з інвалідністю, щоб вони відчули труднощі, з якими стикаються люди з інвалідністю в повсякденному житті та розвивали толерантне відношення до них (що було метою їх проектної діяльності).
- Гра в дартс, в якій гостям було запропоновано відповісти на питання про діяльність ГО або пов'язані з цим питання (корумпована судова система). Правильні відповіді давали можливість кинути дротики у повітряні кулі з надрукованим зображенням диявола-судді на них. Так, застосовуючи інтерактивний підхід у ігровому форматі, учасники підвищили обізнаність про сферу діяльності ГО та поточні проблеми в судовій системі.
- Квест-зал, де учасники могли отримати знання та покращити навчити, необхідні для активних громадян. Учасникам необхідно було виконати набір завдань, з якими стикається активний громадянин у своїй повсякденній діяльності: написати заявку, звернутися до місцевих органів влади, перевірити власний рівень знань про свої права та обов'язки. Участь у квесті дала можливість дізнатися більше про інструменти співпраці з місцевою владою, зрозуміти роль та функції ГО та активістів.
- У рамках проекту «Ціна держави» на вулицях великих міст встановили тематичну виставку, де за допомогою імітованих мішків з грошима пояснювалось наповнення держбюджету та розподіл податків громадян.

5) Написати пост на сторінках організації у соціальних мережах про те, що ви бажаєте взяти участь на локації GROWMADA одного, кількох або всіх фестивалів (перелік нижче). Пост має містити хештег #growmada
Наші локації працюватимуть 4 години на добу, всі днів кожного фестивалю. Орієнтовний час роботи з 14:00/15:00 до 18:00/19:00.

Кожній організації ми надаємо:
1) 1 Стіл, 2 стільці, місце під тентом, підключення до електрики, воду
2) 2 квитки на вхід
3) Організаційний супровід
4) Компенсацію проїзду з інших міст (квитки на автобус, або всі види квитків на залізничний транспорт, окрім СВ та 1-го класу)
5) За погодження з координатором, можлива компенсація витрат на реалізацію ідеї вашої активності.

Як буде відбуватися відбір?

Кількість місць обмежена, тому рішення будуть прийматися спеціальною комісією, до складу якої входять представники: Асоціації, програми "Долучайся!", фестивалей та партнерських ГО. При відборі буде звертатися увага на вище описані умови, найважливіша з яких - креативна ідея вашої активності.

Рішення про підтвердження, або відмову в участі організації, що зареєструвалася, буде прийнято протягом тижня від дня закінчення реєстрації на кожний фестиваль. Дату кінця реєстрації ви можете знайти нижче, у списку фестивалів.

Увага! Участь у GROWMADA можлива тільки за умови письмового підтвердження від організаторів.
Якщо виникають проблеми при реєстрації, чи запитання - пишіть на пошту - Svitpustova@gmail.com або телефонуйте - 0937767268 - Світлана

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Назва ГО/ініціативи/проекту *
УВАГА
Ви не маєте бути частиною політичної партії або релігійного руху, а також транслювати ідеї політичних або релігійних лідерів, підтримувати рухи, що дискриміють групи за національною, гендерною ознакою чи вподобаннями
В GROWMADA яких фестивалів бажаєте брати участь? *
Required
Посилання на публікацію в соцмережі про те, що ви бажаєте стати частиною GROWMADA на вибраному/них вами фестивалі/лях *
Короткий опис діяльності організації: місія, завдання, цільові групи (до 3 речень) *
Посилання на сайт оганізації та наявні соцмережі *
В якому населеному пункті діє ваша організація? Надайте, будь ласка, у форматі населенний пункт/область *
Чи ви були/є партнером програми "Долучайся!", або відвідували заходи проекту? *
Required
ВАЖЛИВО
Ви маєте бути готові презентувати діяльність своєї організації в такий спосіб, який дозволить гостям бути залученим до активності, що характеризує вашу діяльність. Простої «роздачі флаєрів» для вашої присутності на локації недостатньо.
Опишіть інтерактивну взаємодію, активність, яку ви будете пропонувати людям. *
Чи потрібна вам компенсація витрат на реалізацію вашої ідеї? Якщо так, то в якому розмірі? (Компенсація можлива тільки за погодження організаторів) *
Яка ваша мотивація участі в GROWMADA? *
Скільки років/місяців функціонує організація/ініціатива? *
Назвіть 3 найбільші досягнення вашої організації за період діяльності? *
ПІБ контактної особи *
Електронна пошта контактної особи *
Номер телефону контактної особи *
Посилання на сторінку контактної особи у фейсбуці *
Я погоджуюсь з правилами участі у GROWMADA та беру на себе відповідальність,  за підготовку своєї локації на фестивалі. Також даю згоду на обробку та зберігання моїх персональних даних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy