28. Ulusal Dermatoloji Kongresi
24-28 Eylül, 2019 tarihinde gerçekleştirilecek 28. Ulusal Dermatoloji Kongresi’nin düzenlenmesi için, Türk Dermatoloji Derneği tarafından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı görevlendirilmiştir. Bu önemli etkinliğin hedefine ulaşabilmesi için, siz katılımcıların gereksinimlerini, kapsanmasını talep ettiğiniz konuları, tercih ettiğiniz öğrenme yöntemlerini ve günlük pratiğiniz ya da gelecek kariyer planlarınız için öncelikle odaklanmak istediğiniz konuları bilebilmenin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Bu kongrede, eğitimin her düzeyindeki (Tıpta Uzmanlık Öğrencisi, uzman, öğretim üyesi) meslektaşlarımızın eğitim sürecinde aktif rol alacağı bir program oluşturmayı hedefliyoruz. Bunun ilk basamağı olarak aşağıdaki soruları yanıtlamanızı ve içeriğe yönelik her türlü önerinizi olabildiğince açık, samimi ve ayrıntılı olarak paylaşmanızı rica ediyoruz. Elbirliğiyle dinamik, farklı ve verimli bir kongre gerçekleştirmek umuduyla, geri dönüşünüz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

Kongre Düzenleme Komitesi adına
Prof. Dr. Tülin Ergun
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi

Untitled Title
1. Akademik dereceniz
2. Dermatoloji alanında hizmet verdiğiniz süre (yıl)
Your answer
3. Şimdiye kadar katıldığınız kongre sayısı
4. 28. Ulusal Dermatoloji Kongresi’nde kurs olarak hazırlanmasını ve düzenlenirse katılmayı isteyebileceğiniz 5 ana başlık hangileridir?
5. Hangi oturum türü / türleri sizce daha yararlı?
6. Kapsanmasını istediğiniz konu başlıkları nelerdir? (Ör: hidradenitis süppürativa, liken planus….)
Your answer
7. Bu konularla ilgili özellikle öğrenmek istediğiniz alt konu başlıkları nelerdir? (Ör: hidradenitis süppürativa tedavisinde lazerin yeri, basamaklı antibiyoterapi, liken planusta sistemik tedaviler vb...)
Your answer
8. Primer olarak dermatolojinin alanında yer almayan genel tıp bilgilerimiz içerisinde güncellenmesinin gerektiğini düşündüğünüz konular nelerdir? (Ör: metabolik sendrom ve yönetimi, hipertansif hastanın yönetimi, erişkin aşıları, temel istatistik, kişisel bakım ürünlerinin insan ve çevre sağlığı açısından güvenirliği….)
Your answer
9. Gelecek planlarınızla ilgili sizi tanımlayan ifadeyi işaretleyiniz. (En fazla iki seçenek lütfen)
10. Gala yemeği konusunda düşünceniz nedir?
11. Sosyal program önerileriniz nelerdir?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service