Letní kurz turečtiny v Praze 17.7 - 4.9
Pro velký zájem otevírám letní kurz turečtiny:)
O kurzu
Tento kurz je určen všem zájemcům o turečtinu, kteří by se rádi naučili základy tureckého jazyka. Kurz můžou využít úplní začátečníci, ale také ti co už jiným základním kurzem prošli, ale nadále si nejsou jistí ve správném používání gramatiky a skládání vět.

Hlavním cílem kurzu je pomoci studentovi získat jistotu v konverzaci, porozumění mluvenému i psanému textu v turečtině a motivace v rozšiřování slovní zásoby.

Co se společně naučíme?
Naučíme se správně vyslovovat.
Používat nejběžnější pozdravy, přání, poděkování.
Rozšíříme slovní zásobu o nejběžněji používaná slovesa, věci a osoby kolem nás, základní přídavná jména a slovíčka dle témat jako nakupování, jídlo a pití, záliby, volný čas, rodina a práce.

Společně se ponoříme do tajů turecké gramatiky a budeme hledat podle jakých pravidel přidávat turecké přípony:

Blíže se podíváme na: abecedu, vokální harmonii, množné číslo, přítomný čas –IYOR, minulý čas –DI, budoucí čas –ACAK, sloveso být, rozkazovací způsob, osobní zájmena, genitivní vazby a pády: genitiv, dativ, akuzativ, lokativ, ablativ

+ KONVERZACE

O lektorovi
MERHABA! Jmenuji se Michaela Canbulat a od roku 2008 žiju v Turecku, které se mi stalo druhým domovem. Turecko jsem si zamilovala a turecký jazyk mi otevřel dveře do tajů této úžasné krajiny.
Díky turečtině jsem mohla pochopit tureckou kulturu, náboženství a Turky a tím také získat plno skvělých tureckých přátel. Znalost tohoto úžasného jazyka mi také dala nezávislost – možnost se v Turecku cítit jako doma, vyjádřit své pocity a potřeby lidem kolem sebe.
K výuce turečtiny jsem se dostala náhodou díky tomu, že jsem hledala soukromého lektora a také nějaké dostupné informace v češtině o tureckém jazyce. Ke svému překvapení jsem moc informací nenašla a ani z nabídky lektorů si nevybrala. A tak mi v hlavě utkvěl nápad, že do budoucna se vydám touto cestou a sama nabídnu své nabyté znalosti a předám je dál svým českým a slovenským krajanům.
Jsem držitelkou certifikátu turecké jazykové zkoušky TÖMER/Ankara Üniversitesi.
Věnuju se individuální výuce, kterou poskytuji Čechům a Slovákům žijícím v Antalyi, online výuce přes SKYPE a pořádáním kurzů. Kurz v Praze je první, který pořádám v České republice.

Svým studentům mohu nabídnout své letité zkušenosti, které jsem získala v Turecku, a tím přiblížit turecký jazyk blíže chápaní nám Čechům a Slovákům.

Reference na mé lekce můžete najít na mých stránkách: http://www.turectina.com/reference-od-mych-studentu/
Pokud se chcete dozvědět víc o mě práci a mém životě v Turecku můžete navštívit můj blog: madebymishi.blogspot.com nebo web: www.

Termín kurzu:
Začátek kurzu je naplánován na pondělí 17.7.2017

Kurz bude trvat 8 týdnů do 4.9.2017

Místo konání: PRAHA 4 (přesná adresa bude upřesněna účastníkům s předstihem, před začátkem kurzu).

KAPACITA KURZU JE OMEZENA NA 3-5 STUDENTŮ.

Prosím pokud máte o kurz turečtiny zájem, vyplňte následující dotazník.

Vaše jméno *
Your answer
Váš e-mail *
Your answer
Jaká je vaše motivace? Proč se chcete naučit turecky? *
Your answer
Už jste někdy navštěvoval/a kurz turečtiny? Na jaké úrovni je vaše znalost tureckého jazyka? *
Your answer
Prosím vyberte si z možnosti četnosti lekcí podle toho, jak by vám to osobně vyhovovalo. *
Required
Vaše dotazy: *
Your answer
Děkuji vám za vyplnění dotazníku. Budu vás kontaktovat co nejdřív to bude možné.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.