Z1345 Kizomba P0 czw 18:00

TERMIN: czwartek 18:00
INSTRUKTORZY: Marta Majchrowska i Piotr Nowak
POZIOM: P0 (od podstaw)
RODZAJ: taniec w parze ( można zapisywać się solo)
LOKALIZACJA: Kazimierza Wlk. 27 II piętro
PLANOWANY START: 29 czerwca 2017 (jeśli start kursu zostanie przesunięty dostaniesz od nas taką informację)
CENA:
- karta sportowa (wymagana kaucja zwrotna 30zł)
- karnet 85 zł / 4 zajęcia
- karnet 160 zł / 8 zajęć
Opis zajęć
KIZOMBA jako taniec jest subtelna i zmysłowa, tańczona w bliskim kontakcie. Daje wrażenie wspólnego płynięcia w rytmie muzyki. Specyfika prowadzenia w kizombie pozwala Panom całkowicie decydować o stylu, tempie i figurach, jednocześnie czyniąc ich odpowiedzialnymi za komfort i wygodę partnerki. Partnerki natomiast mogą zamknąć oczy, "wyłączyć" myślenie i poddać się prowadzeniu podążając za sygnałami z ciała partnera. Jest to taniec zupełnie inny niż powszechnie znane salsa czy bachata, pozwala w wyjątkowy sposób odczuć wspólnotę i współzależność tancerzy. Mimo tego że dość nowa, KIZOMBA szturmem w ostatnich latach podbiła Polskę, a teraz grana i tańczona jest w każdym mieście.
Zobacz film
Nasi instruktorzy
Marta i Piotr uczą razem od ponad dwóch lat, jednak ich przygoda z tańcem zaczęła się znacznie wcześniej. Odkąd są parą nie tylko na parkiecie, ich rozwój taneczny przyspieszył, gdyż większość wspólnego czasu poświęcają właśnie swojej pasji, którą bezwzględnie jest taniec.
Kizomba, semba i klimaty afrykańskie zdecydowanie wygrywają z innymi stylami, chociaż Marta zaczynała swoją przygodę uczenia od bachaty, asystując wielokrotnie na zajęciach, a Piotr w początkach swojej przygody z tańcem zakosztował energetycznej salsy kubańskiej, do której nadal czuje sentyment i chętnie bawi się do tych rytmów.
W szkole tańca No Limits we Wrocławiu, z którą współpracują na co dzień, ich grafik jest wypełniony zajęciami po brzegi. Prowadzą prawie 20 godzin tygodniowo z grupami o różnych stopniach zaawansowania, do tego praktisy kizombowe, intensywne kursy weekendowe. Ten pełen etat instruktorski pozwolił im na opracowanie i doskonalenie metod nauczania, których efekt widać na wrocławskiej scenie tanecznej. Postęp taneczny ich ponad 300 kursantów jest zauważalny, a wrocławskie środowisko kizombowe dzięki ich wkładowi rozwija się bardzo dynamicznie.
Sami nie poprzestają na laurach i bezustannie doskonalą swoje umiejętności, wykorzystując ku temu każdą okazję, czy to na warsztatach, festiwalach, zajęciach prywatnych, czy ćwicząc codziennie samemu na sali treningowej.
Od samego początku są tancerzami w międzynarodowym projekcie World Hug Dance Project, który dostarczył im dodatkowych umiejętności scenicznych. Występowali z pokazami na największych festiwalach w Polsce i zagranicą. Te doświadczenia pozwoliły im również na swój własny projekt taneczny – formację LSD, z którą stworzyli wspaniała choreografię.
Sprawdźcie, dlaczego warto się uczyć u Marty i Piotrka – przyjdźcie na ich zajęcia!
Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Potrzebujemy od Ciebie numer telefonu i mail, aby informować Cię o ważnych kwestiach, np. ewentualnym przesunięciu startu, chorobie instruktora itp.
Your answer
Płeć
Czy wybierasz się na zajęcia z partnerem?
(Jeśli tak: wpisz jego/jej nazwisko. Partner niezależnie od tego musi wypełnić cały formularz)
Your answer
Jaki sposób płatności Cię interesuje?
(W przypadku kart sportowych wymagana kaucja zwrotna)
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms