Reģistrācija dalībai Jauno ģeogrāfu skolas nodarbībās
  • Jāreģistrējas tikai tiem skolēniem, kas neatrada sevi sarakstā https://ej.uz/rezultati-22-23 (cilnē "Skolēni") vai arī pamanīja savos datos kādu kļūdu vai novecojušu informāciju.
  • Neskolēniem nav jāreģistrējas - drīkst risināt uzdevumus bez reģistrācijas. Nereģistrētie automātiski tiks ierindoti "neskolēnu" kategorijā.
  • Ieraksti e-pastu, kuru lietosi arī visu uzdevumu pildīšanā visas sezonas garumā! Raksti precīzi un bez liekām atstarpēm!
  • Turpmāk e-pasts būs primārais identifikācijas līdzeklis, lai dators atpazītu, kurš skolēns iesniedzis kuru uzdevumu. Taču rezervei iegaumē arī savu numuru! Pēc reģistrācijas pārlādē lapu https://ej.uz/rezultati-22-23 (cilnē "Skolēni"), un ieraudzīsi savu numuru pretī savam vārdam.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds Uzvārds *
Raksti vispirms vārdu un pēc tam uzvārdu! Ja Tev ir vairāki vārdi un uzvārdi, tad raksti vienmēr vienādi! Raksti ar visām garuma un mīkstinājuma zīmēm! Neraksti liekas atstarpes beigās!
Skola *
Neaizmirsti ierakstīt arī apdzīvoto vietu, kurā atrodas skola: nevis "1. ģimnāzija", bet "Liepājas Valsts 1. ģimnāzija"!
Klase *
Ja Tavā skolā ir nestandarta klašu numerācija - ieraksti atbilstošo pēc vidējā skolēnu vecuma!
Ja vairs nemācies skolā - atzīmē variantu "Neskolēns" (lai gan neskolēniem vispār nav jāreģistrējas)!
Reģions *
Galvenais kritērijs - kuru reģionālo JĢS tu apmeklē klātienē. Ja piedalies tikai neklātienē - tad savas skolas atrašanās vietu:
  • Viduslatvijā - Rīga, Zemgale, Pārdaugava;
  • Kurzemē - arī Tukums;
  • Latgalē - arī Sēlija līdz Jaunjelgavai;
  • Vidzemē - tikai Daugavas-Aiviekstes labais krasts, izņemot Rīgu.
Ar minētajiem izņēmumiem izmantosim šo kultūrvēsturisko novadu dalījumu: https://lvportals.lv/wwwraksti//TEMAS/2020/SEPTEMBRIS/BILDES/75S6CPLTN.PNG
Nolūks *
Kāpēc vēlies iesniegt šo reģistrācijas anketu?
Komentārs
Ja nepieciešams, vari paskaidrot sīkāk.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Reinis Berzins. Report Abuse