Rozmowy osobiste online z Joeng Hye SSN
Szkoła Zen KWAN UM zaprasza na rozmowy osobiste z mistrzem zen Joeng Hye (Andrzejem Piotrowskim), które odbędą się online z Waszych domów, za pomocą aplikacji Skype. Rozmowy rozpoczną się w niedzielę, 22 listopada od godz. 11:00.

Prosimy o zapisy do piątku, włącznie.

Uwaga: ilość miejsc jest ograniczona. List z potwierdzeniem udziału wraz z wszelkimi technicznymi instrukcjami, zostanie wysłany w piątek drogą mailową, na podany w formularzu adres e-mail.

Wydarzenie jest darmowe.
Prosimy o dobrowolne datki na konto bankowe:
Szkoła Zen Kwan Um w Polsce ul. Małowiejska 22/24 04-962 Warszawa
Alior Bank Polska 21249000050000453060627808
Tytuł przelewu: Rozmowy online

Imię i Nazwisko / Name *
Twój identyfikator/nazwa na Skype *
Telefon kontaktowy / Phone number *
Twój adres e-mail / Your e-mail *
Wskazania / Precepts *
Rok przyjęcia najwyższych wskazań / Precepts date
Czy jesteś członkiem Szkoły? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Zen KWAN UM w celach statutowych moich danych osobowych wskazanych w treści niniejszego zgłoszenia (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). ================ Informujemy, że po zakończeniu odosobnienia dane gromadzone przez Szkołę Zen KWAN UM z wykorzystaniem tego formularza zostaną w ciągu 14 dni usunięte. Dane osobowe będą przetwarzane tylko w celach związanych z organizacją powyższego wydarzenia. O zamiarze nagrywania i rejestracji foto i video na danym wydarzeniu i ewentualnej publikacji nagrań, zdjęć na forum publicznym informujemy teraz. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy