Feldenkraisova metoda_od 30.9.2019
Kapacita skupinového cvičení je nyní naplněna. Je možné se přihlásit jako náhradník vyplněním formuláře. Děkujeme za pochopení.
Email address *
Jméno, příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Platba - vyberte způsob, jakým budete platit kurzovné (hradí se do 7 dnů od data přihlášení) *
Fakturační údaje: Firma, IČO, adresa
Vyplňte pouze v případě, že žádáte o vystavení faktury. Pokud fakturu nepožadujete, není třeba tuto kolonku vyplňovat.
Your answer
Informace o platbě
Kurzovné: 1.000 Kč
Datum splatnosti: do 7 dnů od data přihlášení na cvičení (včetně víkendů); poté rezervace místa propadá a místa jsou nabídnuta dalším zájemcům. Pokud se hlásíte 23.9.2019 a později, je nutné kurzovné uhradit již v den přihlášení.
Datum storna: 23.9.2019
Číslo účtu: 262320952/0300

MOŽNOSTI PLATBY:
1. Převodem na bankovní účet – nevyžaduji fakturu: Uhraďte poplatek za skupinu na náš účet pod variabilním symbolem 30092019, v poznámce uveďte jméno účastníka kurzu.
2. Převodem na bankovní účet – vyžaduji fakturu (NUTNÉ PŘI REGISTRACI UVÉST FAKTURAČNÍ ÚDAJE A VYČKAT NA ZASLÁNÍ FAKTURY - CCA DO 2-3 dnů): Na základě faktury proveďte platbu na náš účet, variabilním symbolem je číslo faktury (v jejím pravém horním rohu), v poznámce uveďte jméno účastníka kurzu.
3. Hotovost na recepci CKP Roseta do 7 dnů od přihlášení: Uhraďte osobně na recepci. Platba kartou je možná.
4. Prostřednictvím benefitů od zaměstnavatele do 7 dnů od přihlášení: Proveďte platbu dle druhu benefitu.

STORNO PODMÍNKY:
Co dělat, pokud jste poplatek již zaplatili a nemůžete se skupiny zúčastnit?
Omluvíte-li se včas na recepci našeho centra nebo na e-mailu: kurzy@roseta.cz, a to nejpozději do pondělí 23.9.2019 do 18:00, vrátíme Vám celou částku zpět. Pokud svou účast zrušíte po tomto termínu, máte možnost najít si za sebe náhradníka. V opačném případě celá částka propadá našemu zařízení.
Vaše dotazy a komentáře
Your answer
Obecné informace
Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v plném souladu s platnými právními předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Vaše osobní údaje (identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o poskytnutých službách) zpracováváme na základě plnění smlouvy, oprávněného zájmu či na základě plnění právní povinnosti.

Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaných, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Máte právo podat proti jejich zpracování námitku v případech, zákonem předvídaných.

Podrobné informace o nakládání s vašimi osobními údaji naleznete na našich webových stránkách: https://roseta.cz/prohlaseni-o-zasadach-ochrany-osobnich-udaju/
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service