Rejestracja na seminarium "Wpływ kultury właczającej na wyniki firmy"
Organizatorzy: Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu oraz Ambasada Królestwa Niderlandów w Polsce


Dziękujemy za zainteresowanie wydarzeniem. Udział w nim jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz kwestie bezpieczeństwa obowiązują zapisy.
Możliwość uczestnictwa w wydarzeniu zostanie potwierdzona e-mailem przesłanym na wskazany przez Panią/Pana adres email w ankiecie.

Data wydarzenia: 28 maja 2019 r., godz. 10.00 - 16.00
Miejsce: Ambasada Królestwa Niderlandów, ul. Kawalerii 10, Warszawa.
Kontakt: +48 503 111 721 lub warsztat.biznes@pihrb.org / office@pihrb.org

Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Stanowisko *
Your answer
Firma / instytutcja *
Your answer
Adres email *
Your answer
Wybory dietetyczne: *
Ambasada jest miejscem przystępnym dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Jeśli jednak potrzebuje Pan/i innych udogodnień by móc uczestniczyć w wydarzeniu, prosimy o ich wskazanie.
Your answer
Przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu dla potrzeb związanych z organizacją wydarzenia, zgodnie z klauzulą zawartą w Polityce Prywatności Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych jest fundacja Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu, z siedzibą przy ulicy Mireckiego 25/36, 42-208 Częstochowa. Oświadczam, że swoje dane przekazałem/am dobrowolnie. Zostałem/am poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.* *
Required
Przesyłanie informacji o działaniach Polskiego Instytutu Praw Człowieka i Biznesu. Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w postaci e-maili i newsletterów o realizowanych przez Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu działaniach i projektach. [Zgoda ta jest nieobowiązkowa, ale dzięki temu dostaniesz informacje o kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.]
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service