Пташата 2018/2019
Пташата - це наймолодший улад Пласту, метою якого є сприяти вихованню дитини в правильному середовищі та підготувати її до вступу в новацтво. Пташата зустрічаються двічі на місяць (орієнтовно - кожна 1 і 3-тя субота місяця або 2 і 4) та завершують рік пташачим пластовим табором.
Пташата - це діти від 2 до 5 ти років, в пластовій родині (або родині, яка поділяє інтереси Пласту), які завжди є поруч з батьками. Батьки пташат - активні дорослі, які прагнуть розвитку для себе і своєї дитини.
На всіх Пластових заняттях, таборах, прогулянках, екскурсіях, тощо для Пташат батьки або опікуни беруть участь у програмі разом з дітьми і несуть повну відповідальність за їх безпеку та комфорт.


З початком нового пластового року ми редагуємо базу даних пташат, бо хтось поїхав, хтось виріс, хтось передумав "пластувати" з минулорічних наших пташат. Умовою включення до розсилки є написання заяви вступу в пташата Києва та сплата орг.внеску (деталі запитуйте у референта).
Кожна наша зустріч має свою тему, і щоразу заздалегідь про умови проведення ми повідомляємо у розсилці (час, місце, оргвнесок, особливості проведення - наприклад, у нас бувають зустрічі на скеледромі, прогулянки на природі, щоразу це може бути щось нове)

Будемо раді, якщо Ви долучитеся до організації та проведення пластових занять для пташат: цікавими ідеями, фаховими порадами, підготовкою занять, виконанням організаційних діловодств, забезпеченням загального спорядження, транспортом для перевезень, канцелярським та мистецьким вирядом, майстер класами, друком матеріалів, оргтехнікою, залученням додаткових коштів тощо.
детальніше про Пласт в Києві - http://kyiv.plast.org.ua/

Заповніть, будь ласка, цю анкетку - щоб ми могли краще і активніше працювати наступного року.

Прізвище та ім"я пташатка (якщо у Вас не одне - заповніть, будь ласка, на кожного цю анкету окремо) *
Your answer
Вік пташатка *
Місце проживання *
Контактна електронна адреса (мами чи батька) для інформування про заходи для пташат *
Your answer
Номер телефону мами чи тата *
Your answer
Чим Ви могли б доповнити наші заняття? Можна вибрати кілька опцій. Якщо Ви вказуєте "інше" - додайте, будь ласка, що саме *
Музикою (володію музичним інструментом)
Матеріалами для поробок (маю вдома багато паперу, тканини, синтепуху , дядя на гуталіновій фабриці працює, тому дам гуталіну (жарт!!) - радо поділюсь)
Надати приміщення для занять/свят типу Миколая безоплатно або за лояльною платою для 50 (не менше) пташат
Можу взяти на себе проведення частини заняття для пташат
Допомога
Будь ласка, скажіть, для чого Вашій дитині Пласт і пташатство зокрема *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service