Reģistrācijas anketa
Lai informētu un izglītotu sabiedrību par krūts veselību un ārstēšanu, ilggadējās kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” laikā Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca (RAKUS) kopā ar Latvijas Onkologu asociāciju un Latvijas krūts slimību asociāciju aicina uz krūts veselības dienu “Agrīna diagnoze - labāka prognoze”, kas norisināsies 2021. gada 15. oktobrī no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 tiešsaistē.

Dalība pasākumā būs iespējama tikai tiešsaistē – platfromā Zoom, iepriekš elektroniski reģistrējoties. Tāpat tiešraidi varēs vērot arī ziņu portāla TVNET mājaslapā, kā arī RAKUS Facebook kontā.

Par dalību pasākumā sertificētām ārstniecības personām būs iespēja iegūt 2,3 tālākizglītības punktus (TIP).

Lūdzu, reģistrējiet savu dalību, aizpildot reģistrācijas formu! Saite dalībai tiešsaistē tiks nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
E-pasta adrese *
Telefona numurs *
Pārstāvētā organizācija, institūcija *
Specialitāte (ja esat ārsts vai ārstniecības persona)
Datu atruna
Lai iesniegtu atbildi, lūdzu, nospiediet pogu "Submit"/"Iesniegt".

Nospiežot pogu "Iesniegt" ("Submit") Jūs piekrītat, ka Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti apmācību organizatorisko jautājumu risināšanā. Dati tiks glabāti elektroniski vai papīra formā, un var tikt izmantoti arī lai informētu Jūs par līdzīgiem pasākumiem.

Datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām. Mēs apņemamies ievērot un aizsargāt apstrādāto personas datu privātumu. Jūsu personas datus nav paredzēts nodot citām personām vai nodot uz trešajām valstīm vai starptautiskajām organizācijām.

Personas datu apstrādātājs: SIA "Divi gani", Reģ.Nr.40103244880, Brīvības iela 23, Ogre, LV-5001
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy