Dobrovolníci - Festival svobody 2019 (Korzo Národní, Sametový průvod, Koncert pro budoucnost, Albertov)
Chystáme největší oslavy svobody v republice! Chceš být u toho? Hledáme dobrovolníky pro pražské akce Festivalu svobody.

Kdo jsme my? Festival svobody je volné uskupení nezávislých občanských iniciativ a organizací pořádající akce k výročí 17. listopadu napříč republikou. Jsme tým lidí od studentů po pamětníky. Každoročně pořádáme koncerty, průvody, besedy, happeningy a další akce. A nikdy bychom to nezvládli bez desítek skvělých dobrovolníků. Co chystáme letos? Mrkni na naše aktivity a vyber si jednu, do které se budeš chtít zapojit.

Korzo Národní (Národní třída) – Velká pouliční oslava na kilometrovém bulváru Národní třídy. Program plný hudebníků, zajímavých osobností, ale třeba i tanečníků, artistů nebo slamerů, a to na několika pódiích i přímo na ulici. Tvým úkolem bude hlavně informovat návštěvníky o oslavách a programu akce, rozdávat trikolory a svíčky, nabízet teplý čaj, nebo pomoci produkčním s realizací konkrétních bodů programu.

Koncert pro budoucnost (Václavské náměstí) – Nabitý program plný koncertů a projevů nejznámějších osobností kulturního a veřejného života na místě, kde se psaly naše dějiny a kde před 30 lety započala nová cesta naší společnosti za svobodou a demokracií. Tvým úkolem bude informovat návštěvníky o oslavách a programu akce, rozdávat trikolory, nabízet teplý čaj, případně pomoci v backstage koncertu.

Sametový průvod po 30 letech (Albertov-Vyšehrad-Národní třída) – Živá divadelní rekonstrukce studentského průvodu ze 17. listopadu 1989 nabídne několika tisícům návštěvníků možnost zažít znovu (nebo těm mladším poprvé) atmosféru revolučních dní. Tvým úkolem bude pomoc s realizací a koordinací lidí při tomto jedinečném zážitku.

Uctění památky 17. listopadu na Albertově – Setkání akademiků, studentů a veřejnosti na místě, odkud před třiceti lety vyrážel průvod studentů. Program plný panelových diskuzí, přednášek a workshopů. Pokud nám chceš pomoct a zapojit se do dění, určitě Tě čeká informování o programu, technická pomoc stánkům studentských spolků a rozdávání trikolor a svíček.

Staň se i ty součástí Festivalu svobody a zažij už tak jedinečný den trochu jinak. Těšíme se na tebe!
Email address *
Jméno a příjmení *
Your answer
Telefonní číslo *
Prosím, vyplň zkrácenou formou, bez předvolby a bez mezer (123456789).
Your answer
Odkud nám chceš přijet pomoct? (město, případně organizace) *
Your answer
Kde bys chtěl/a dělat dobrovolníka? (všechny akce probíhají 17. listopadu) *
Popis jednotlivých akcí najdeš v hlavičce formuláře.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Díky, že můžem, z. s.. Report Abuse - Terms of Service