Zapisy na warsztaty metodyczne z „Elementów samoobrony w lekcji wychowania fizycznego” organizowane w dniu 18 października 2019 roku o godz. 15.30
Proszę o sprawdzenie poprawności danych. Imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia znajdą się na certyfikacie udziału w konferencji. Zapisy do 15.10.2019r.
Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Your answer
Adres email: *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
w formacie 888456789
Your answer
Nazwa szkoły i miejscowość: *
np. Szkoła Podstawowa nr 100 w Katowicach
Your answer
Etap edukacji: *
Required
Stopień awansu zawodowego: *
Akceptacja - regulamin *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez doradcę metodycznego wychowania fizycznego w Katowicach w celach dydaktycznych i statystycznych. Brak zgody na karcie zgłoszenia uniemożliwia wprowadzenie danych uczestnika do Bazy Danych, co jest równoważne z brakiem możliwości wystawienia zaświadczenia. Jednocześnie oświadczam, że jest mi znane prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service