Přihláška CZARMA, z. s.
Toto je závazná elektronická přihláška do profesního spolku Česká asociace manažerů a administrátorů ve výzkumu, z. s. (Stanovy (https://www.czarma.cz/media/3420606/czarma_z_s_stanovy_web.pdf) a další informace najdete na webu www.czarma.cz.)

Členství v CZARMA je individuální a není vázáno na zaměstnavatele. Členství trvá jeden kalendářní rok. Výše členského příspěvku na kalendářní rok je 500 Kč. Platební pokyny obdržíte v samostaném e-mailu po registraci.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Příjmení *
Jméno *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa trvalého bydliště (ulice číslo, PSČ město) *
E-mail *
Telefon *
Profese (vyberte jednu, se kterou se identifikujete nejvíce) *
Instituce *
Prosím specifikujte jinou instituci
Platba členského příspěvku
*
Číslo objednávky pokud je potřeba
Další komentáře a vzkazy
Souhlasím se stanovami CZARMA (https://www.czarma.cz/media/3420606/czarma_z_s_stanovy_web.pdf). Souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů uvedených na přihlášce za účelem evidence členů, jejich kontaktování a informování o aktivitách CZARMA. Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné. Ochrana osobních údajů se řídí zákonem č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlasím se zveřejnění mého jména a příjmení v seznamu členů CZARMA na webových stránkách spolku a na transparentním účtu spolku. Souhlasím se zveřejnění mého jména a příjmení, instituce a e-mailu v interní databázi členů, která je dostupná všem členům CZARMA. Souhlasím s platbou členských příspěvků. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy