Reģistrēšanās seminārām
Roņu iegūšanas atļauju saņemšanas iespējas
27.01.2022

Norises vieta: ZOOM platforma

Pēc reģistrēšanās, ne vēlāk kā dienu iepriekš pirms semināra visiem reģistrētajiem lietotājiem tiks nosūtīta pieslēgšanās zoom saite.

11:00 - 11:30 LV sastopamo roņu sugu stāvokļa izvērtējums projekta LIFE FOR SPECIES ietvaros, Valdis Pilāts (Dabas aizsardzības pārvaldes Zīdītājsugu eksperts )

11:30 - 12:00 Roņu sugas aizsardzības plāna ieviešana un skaidrojums par roņu ieguves atļauju saņemšanu,
Gita Strode (Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas aizsardzības departamenta direktore)

12:00 - 12:30 Roņu un piekrastes zvejniecības mijiedarbība Latvijā: BIOR redzējums, Māris Plikšs, Dr. biol.(Institūta “BIOR” Vadošais pētnieks zivju resursu pētniecības departamenta jūras nodaļā)

12:30 - 13:00  Diskusijas, Jānis Kravalis (LLKC Projektu vadītājs)


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Novads/pagasts *
E-pasts *
Tālruņa nr. *
Saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2021/7, 14.01.2022. Aktivitāte „Informatīvu un izglītojošu semināru organizēšana zivsaimniecībā”
ATBALSTA ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA UN LAUKU ATBALSTA DIENESTS
Iesniedzot anketu apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa. Piekrītu savu personas datu un informācijas apstrādei, t.sk. saglabāšanai, LLKC datu bāzē atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)) prasībām. Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotogrāfēšana, filmēšana, audio un video ierakstu veikšana.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy