Zapisy na Brave Kids 2021
Zapraszamy na warsztaty i półkolonie Brave Kids!

Dowiedz się kiedy i gdzie młodzi ludzie będą wspólnie tworzyć by zaprezentować swoją sztukę, talenty i emocje na niepowtarzalnym festiwalu “Brave Kids pod wrocławskim niebem”! TRWAJĄ ZAPISY!

Rekrutacja dotyczy zarówno osób indywidualnych oraz grup artystycznych!

Dzieci będą miały zapewnioną całodzienną opiekę oraz posiłek. Zajęcia będą prowadzone pod okiem doświadczonych instruktorów artystycznych Brave Kids

Wymagania: wygodny strój sportowy, butelka woda i dobre nastawienie :)

Rodziny, których dzieci chciałyby wziąć udział w półkoloniach, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza.

Ideą Brave Kids – projektu edukacyjno-artystycznego od dekady rozwijającego się nie tylko we Wrocławiu, ale wielu innych miastach Polski i poza granicami naszego kraju - jest SPOTKANIE. I to spotkanie szczególne bo jego najważniejszym aspektem jest RÓŻNORODNOŚĆ we wszelkich możliwych aspektach, zarówno indywidualnych, jak i kulturowych, językowych i społecznych.
Kontynuujemy formułę Brave Kids, która odniosła ogromny sukces w 2020 roku. Dostosowaliśmy się do wyzwań wynikających ze wstrzymanego ruchu lotniczego, przekształcając formułę, w której dotychczas uczestniczyły dzieci i młodzież z najdalszych zakątków świata, na taką z udziałem wyłącznie grup artystycznych działających lokalnie. Dla blisko 300 dzieci i młodzieży, na stałe mieszkających w Polsce, warsztaty Brave Kids były jednym z momentów wytchnienia, radości, wspólnego tworzenia i beztroskiej zabawy z rówieśnikami.

WARSZTATY

Warsztaty Brave Kids przyczyniają się do wzrostu empatii, otwartości, a także umiejętności artystycznych wśród dzieci i młodzieży, a jego głównym rezultatem są interdyscyplinarne pokazy finałowe Brave Kids.
Próby do spektakli, warsztaty modelem pracy Brave Kids z udziałem dzieci i młodych artystów prowadzić będą instruktorzy i instruktorki artystyczne Brave Kids posiadający wszystkie wymagane kwalfikacje. Finałowe Spektakle po raz pierwszy zostaną zaprezentowane pod koniec pracy artystycznej, ale dodatkowo artyści biorący udział w Brave Kids zostaną zaproszeni ze swoimi spektaklami na wyjątkowe święto dzieci i młodzieży “Brave Kids pod wrocławskim niebem” pod koniec sierpnia (27.08 - 28.08.2021).

HARMONOGRAM

Zajęcia odbywają się w dni powszechne, od poniedziałku do piątku. Warsztaty mają formę procesu artystycznego, dlatego wymagana jest obecność każdego dnia na zajęciach, a także w dniach 28 - 29.08.2021 podczas Festiwalu Brave Kids pod wrocławskim niebem.

- 09.08 - 20.08.2021 Warsztaty Happeningowe Brave Kids | Instalacja, Rzeźba, Animacja, Performance, Ekologia | Stowarzyszenie TRATWA (09.08 - 13.08, ul. Legnicka 65; 16.08 - 20.08 Czasoprzestrzeń,ul. Tramwajowa 1-3)
Wiek: 14 - 22 lat
Warsztaty odbywać się będą w godzinach 12:00 - 18:30 z przerwą na posiłek.
- 16.08 - 28.08.2021 Warsztaty muralowe Brave Kids & Culpeer4change | Mural, Street Art, Zrównoważony Rozwój | Przed-pokój H13, ul. Hercena 13
Wiek: 12 - 18 lat
Warsztaty będą trwać każdego dnia 4 godziny.
- 18.08 - 05.09.2021 Międzynarodowa edycja Brave Kids 2021 | Teatr, Perfromance, Cyrk, Taniec
Warsztaty odbywać się będą w terminie od 18.08 do 27.08.2021 w dwóch lokalizacja: Przedmieście Oławskie i Brochów w godzinach 10:00 - 16:30 od poniedziałku do piątku z udziałem grup zagranicznych. Od 30.08 do 05.09 artyści będą tworzyć spektakl podczas obozu artystycznego w Obornikach Śląskich.
Wiek: 8 - 18 lat

OPŁATY: Sugerowana opłata: 150 zł / osoba

Jak to działa? Brave Kids to działania artystyczne i rozwojowe dla lokalnych grup artystycznych lub osób indywidualnych zainteresowanych twórczym spotkaniem z innymi. Zajęcia warsztatowe poprowadzą doświadczeni instruktorzy Brave Kids bazując na modelu pracy „dzieci uczą dzieci”. Opierać się one będą na odkrywaniu potencjału i talentów poszczególnych uczestników, którzy następnie dzielić się będą swoimi umiejętnościami z innymi. Warsztaty zawierać będą ćwiczenia wspierające ekspresję i swobodę twórczego działania poszczególnych uczestników poprzez elementy artystyczne: ruchowe, taneczne, plastyczne i muzyczne, a także gry i zabawy zespołowe. Ideą warsztatów jest wzmacnianie poczucia pewności siebie dzieci, rozwinięcie umiejętności współpracy i twórczego działania w grupie, komunikacji i empatii.

Wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2021 finansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław

Ilość miejsc ograniczona.
Email *
Imię i nazwisko *
DZIECKO i wiek *
Czy uczestniczyliście w poprzednich edycjach Brave Kids? Jeśli tak, to w jakiej formie. *
Jeśli ma Pani/Pan jakieś uwagi dotyczące dziecka, proszę uwzględnić je tutaj. *
Na jakie warsztaty zapisuje Pan/Pani dziecko? *
TAK
NIE
9-20.08.2021 / Brave Kids Happening
16.08 - 28.08.2021 Warsztaty muralowe Brave Kids & Culpeer4change]
Proszę krótko opisać doświadczenie artystyczne dziecka, jego talenty i zainteresowania *
Deklaruję udział mojego dziecka jako artysty podczas festiwalu Brave Kids pod wrocławskim niebem w terminie 28 - 29.08.2021
Clear selection
Jestem w stanie ponieść sugerowaną opłatę 150 zł? *
Czy chciał(a)byś ugościć uczestników Brave Kids 2021 w terminie 17 - 30.08.2021 w swoim domu? *
Twoje opinie i refleksje na temat organizacji Brave Kids w czasie pandemii Covid-19
Czy planujesz wziąć udział w wydarzeniach Brave Kids 2021? Zaznacz odpowiednie wydarzenia. *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids 2021 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy