ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ
Єдиною службою правової допомоги в даний час проводиться відповідний збір інформації про проблемні питання отримання та надання гуманітарної допомоги в Україні серед отримувачів гуманітарної допомоги, громадських і благодійних організацій, які займаються практичною діяльністю у цій сфері, з метою здійснити напрацювання відповідних пропозицій до законодавчих змін, які будуть ґрунтуватись саме на практичному досвіді та перевіреній об’єктивній інформації у даній сфері.
1. Яким чином здійснюється збір інформації у регіоні вашої діяльності про потреби набувачів у гуманітарній допомозі, яким чином проводиться оцінка цих потреб, перевірка об’єктивності інформації.
2. Яка участь органів місцевої влади у забезпеченні об’єктивної інформації про потреби у гуманітарній допомозі, перевірці такої інформації. Які вживаються заходи органами влади з метою вирішення потреб, що потенційно забезпечуються гуманітарною допомогою.
3. Яким чином вирішуються питання пошуку донорів гуманітарної допомоги. Яка участь органів місцевої влади у цьому процесі.
4. Чи забезпечено органами місцевої влади інформування про: переліки донорів гуманітарної допомоги, отримувачів гуманітарної допомоги, в тому числі, з інших регіонів, про види допомоги.
5. Які існують проблемні питання при оформлені гуманітарної допомоги з місцевими органами влади (ОДА) та/або уповноваженого центрального органу виконавчої влади – Мінсоцполітики. Якщо так, які саме. Чи є затримка у розгляді документів. Якщо так, на який термін.
6. Які існують проблемні питання взаємодії органів державної влади та благодійників (громадських організацій) на рівні місцевих органів влади у питаннях отримання та передачі (розподілу) гуманітарної допомоги. Якщо так, які саме.
7. Чи здійснюється у регіоні вашої діяльності збирання, узагальнення та оприлюднення статистичних даних потреб та виданої гуманітарної допомоги (за конкретними населеними пунктами, областями; категоріям та кількості осіб; конкретні види та обсяги наданої допомоги; динаміка та ефективність покриття потреб, тощо).
8. Чи існує система ефективного контролю за розподілом гуманітарної допомоги у вашому регіоні. Якщо так, яким чином це відбувається.
9. Чи забезпечено безпосередню участь органів місцевої влади у розподілі та/або доставлені гуманітарної допомоги на місцях з метою забезпечення контролю та унеможливлення випадків зловживання.
Clear selection
10. Чи забезпечено на рівні конкретних населених пунктів, в тому числі, органами влади, інформування для населення про дату і місце видачі гуманітарної допомоги, у т. ч. з урахуванням можливості сприйняття такої інформації набувачами з особливими потребами (наприклад, з вадами зору або слуху).
Clear selection
11. Як на вашу думку чи вирішує потреби населення отримання та розподіл гуманітарної допомоги.
Clear selection
12. Який регіон вашої діяльності (область)
13. Додаткова інформація, яку вважаєте за доцільне повідомити
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy