3x3 saieta Norvēģijā pieteikuma anketa
Dalībnieku pieteikuma anketa aizpildāma par katru dalībnieku atsevišķi līdz 1.maijam.

3x3 saiets Norvēģijā norisināsies no 3.līdz 8.augustam netālu no Bergenas - Nordhordlandes Tautas skolā (Nordhordland Folkehøgskole), Frekhaug ciematā, Meland komūnā.

Dalībnieki, kuri jaunāki par 18 gadiem, saietā var piedalīties tikai tad, ja piedalās kāds no viņu vecākiem vai vecvecākiem. Izņēmuma gadījumā atbildību var uzņemties kāds cits pilngadīgs saieta dalībnieks, ja tam rakstiski piekrīt vecāki.

3x3 Norvēģijā vadītāja ir Inese Krūmiņa. Jautājumi par saieta norisi sūtāmi uz 3x3norvegija@gmail.com vai jautājami Ilgai Švānei tel.(0047)99866423 vai Antrai Sundei tel.(0047)41043386.

Piereģistrējušies dalībnieki saņems turpmāko nepieciešamo informāciju.
Uz tikšanos!

Saieta noteikumi labai pašsajūtai
1. Sasveicināsimies ar visiem saieta dalībniekiem, uzsmaidīsim viens otram, un nekautrēsimies no tā, ka varbūt sveicināmies jau piekto reizi dienā!
2. Uzrunāsim viens otru uz “Tu” (kā ģimenē), neņemot vērā, cik kurš ir vecs vai jauns, kāds kuram statuss un ko kurš ēd!
3. Ēdnīcā pie galda centīsimies vispirms aizpildīt vistālākās vietas, lai citiem nav jāspraucas mums garām. Iespējami bieži mainīsim pretim un blakus sēdētājus, lai šajā īsajā laikā iepazītos ar iespējami daudziem labiem ļaudīm! Pēc garšīgas maltītes pateiksim paldies saimniecēm!
4. Ēšanu uzsāksim tikai pēc galda dziesmas!
5. Atceries – Tava ieejas biļete ēdnīcā ir vārda karte! Tā ir arī pirmais solis, lai iepazītos. Vārda karti nēsāsim visiem redzamā vietā!
6. Ievirzes izvēlēsimies visai nedēļai, pārdomāsim labi, ko darīsim visā dienas garumā! Klīšanas ievirze, t.i. neregulāra
staigāšana no vienas ievirzes uz otru, saietā nav paredzēta.
7. Saudzīgi apiesimies ar to, kas mums atvēlēts lietošanā šajā nedēļā – telpām un to inventāru, darba piederumiem, materiāliem!
8. Istabiņās un citās saieta telpās tīrību un kārtību uzturēsim paši! Neaizmirsīsim pateikt kādu labu vārdu saieta tehniskajam personālam, kuri ieguldījuši lielu darbu, lai mēs visi varētu būt kopā un justies labi!
9. Vecāki saglabā par saviem nepilngadīgajiem bērniem pilnu atbildību visu saieta laiku. Uzmanīsim ne tikai savus, bet arī citu bērnus!
10. Nīkšanas ilgums nav ierobežots, bet katram pašam (vai vecākiem) jāzina, cikos jāiet pie miera, lai nākamajā dienā spētu ražīgi strādāt visās izvēlētajās ievirzēs.
11. Saieta laikā no alkoholiskajiem dzērieniem atļauts lietot tikai alu. Nepilngadīgajiem aizliegts lietot arī to! Alu atļauts lietot tikai tam norādītā vietā.
12. Bērni drīkst doties peldēties tikai kopā ar vecākiem vai, izņēmuma gadījumā, ar citu pilngadīgu personu.
Ar saieta noteikumiem esmu iepazinusies/-ies *
Personas dati tiks glabāti google drive un izmantoti tikai saieta organizēšanas vajadzībām. *
Piekrītu, ka pēc saieta mani personas dati (tālrunis, e-pasts,) tiks nosūtīti e-pastā citiem saieta dalībniekiem, lai turpinātu aizsāktās draudzības. *
Saieta laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt publicēti 3x3 mājas lapā, saieta avīzē, TV, 3x3 kustības atspoguļošanai un reklamēšanai. Atzīmē, ka piekrīti un esi informēts. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service