Formularz rekrutacyjny do projektu "Szkoła Młodego Naukowca - Samorządowca"
Droga Doktorantko! Drogi Doktorancie!
Jest nam niezmiernie miło, że aplikujesz do projektu "Szkoła Młodego Naukowca - Samorządowca".
Przed uzupełnieniem formularza prosimy, abyś zapoznał/a się z Regulaminem projektu "Szkoła Młodego Naukowca - Samorządowca", który dostępny jest do wglądu w siedzibie Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz na stronie internetowej pod adresem: www.smns.krd.edu.pl (zakładka: „O PROJEKCIE”).

Powodzenia!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
„Szkoła Młodego Naukowca - Samorządowca” jest projektem współfinansowanym ze środków Ministerstwa Nauki otrzymanych w 2022 r. w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”.
Proszę o uzupełnienie Pani/Pana danych do kontaktu
Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji do projektu "Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca", który odbędzie się w dniach 9-12 września 2022 r. w Toruniu. Organizatorem projektu jest Krajowa Reprezentacja Doktorantów.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych znajduje się na końcu formularza.
Nazwisko *
Imię *
Adres e-mail *
Numer telefonu komórkowego *
Pełna i dokładna nazwa uczelni/szkoły doktorskiej (proszę nie stosować skrótów) *
Pełna i dokładna nazwa wydziału/kierunku (proszę nie stosować skrótów) *
Rok studiowania (do 30 września 2022 r. trwa rok akademicki 2021/2022) *
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA, BADAWCZA, SAMORZĄDOWA, ORGANIZACYJNA
Poniżej poproszeni zostaną Państwo o:
- wskazanie najważniejszych osiągnięć naukowych i badawczych oraz
- przedstawienie swej działalności organizacyjnej i samorządowej (dotyczy samorządu studenckiego oraz doktoranckiego).

Należy podkreślić, że osiągnięcia, które zechcą Państwo wskazać w formularzu rekrutacyjnym odnoszą się do przebiegu kariery naukowej, tj. nie determinuje ich dany rok akademicki (przy czym to Państwo decydują o wyborze najważniejszych osiągnięć - maksymalnie 5 osiągnięć naukowych i 5 osiągnięć badawczych).
Proszę o wskazanie maksymalnie 5 najważniejszych osiągnięć naukowych (m.in. publikacje, udział czynny w konferencjach naukowych)
Proszę o wskazanie maksymalnie 5 projektów badawczych/grantów naukowych (z wyszczególnieniem pełnionej funkcji)
Proszę o opisanie Pani/Pana działalności w samorządzie studenckim/doktoranckim (funkcje, pełnione zadania)
Proszę o opisanie Pani/Pana działalności organizacyjnej - innej niż samorząd doktorancki (np. organizacja konferencji naukowych, targów pracy, projektów szkoleniowych)
Inne osiągnięcia, którymi zechciałaby/by się Pani/Pan podzielić - nie wskazane w powyższych kategoriach (maksymalnie 5 osiągnięć)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do projektu Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca, który odbędzie się w dniach 9-12 września 2022 r., zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO). *
Uwagi, sugestie, pytania :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Krajowa Reprezentacja Doktorantów. Report Abuse